Farmasi Likit Mat Ruj – 12

Merhaba güzel ailem. Farmasi ürün yelpazesine gün geçtikçe çok daha güzel ürünler ekleyince yeni ürünleri denemeden asla duramayangillerdenim. Ve özellikle ruj zaafıma her defasında yeniliyorum.☺ Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-likit-mat-ruj-no-12

Farmasi likit mat rujlardan elimde birçok rengi var. Sitemin arama kısmına ”FARMASİ LİKİT MAT RUJ” yazarak bulabilirsiniz. Serime son eklenen ruju ise yeni çıkan renklerden “12 numaralı Autumn Story” rengi.

farmasi-ruj-no-12farmasi-likit-ruj-no-12

Aplikatörü diğer Farmasi’nin diğer likit mat rujları gibi gayet esnek. Sünger ucu da pratik uygulama sağlayan kullanışlı. Autumn Story; tam bir sonbahar rengi. İnternetteki swatchlarından sonra hemen en yakın arkadaşım sipariş vermişti. Kendisine ürünü getirdikten sonra sürdüğünde ruja bende hayran oldum. Tabii hemen kıskanıp sonraki ilk siparişimde hemen kendime de getirttim.

farmasi-likit-mat-rujfarmasi-likit-mat ruj-12-autumn-story

Hem elimin üzerinde swatch yaptığım rengi, hemde dudaklarımdaki duruşu hemen hemen aynı diyebilirim. Kiremit – tarçın gibi bir tona sahip. Buğday tenli olduğum için ben bu ruju kendime çok yakıştırıyorum. Özellikle bu tonlardaki bluzlarımla kombinlediğimde ortaya efsane birşey çıkıyor. Ve herkese “Rujunun markası nedir?” diye sordutuyor.

Tek katta rengini veriyor. Kalıcılığı çok çok başarılı. Gün içerisinde akma, bulaşma vs yapmıyor. Severek kullanıyorum!♥

farmasi-uyelikfarmasi-matruj-12farmasi-uye-ol

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın