Farmasi Kum Zambağı Aydınlatıcı Seri

Herkese merhaba. Farmasi’nin yenilen Aydınlatıcı Serisi Mart Ayı itibariyle satışa çıktı. Bende Farmasi Direktörü olarak yeni çıkan ürünlere oldukça fazla ilgili olduğum için hemen serinin tamamını aldım. Eski seride sadece aydınlatıcı sabun ve aydınlatıcı krem mevcuttu. Şuan Kum Zambağı ve güneş koruma faktörü içeren yeni seride toplamda 6 adet ürün bulunuyor.

farmasi-aydinlatici-seri

Ben bu seriyi birkaç gün önce kullanmaya başladım. Yorumlayabilmem için uzun bir süre geçmesi lazım. Fakat siz çok ilgili olduğunuz için ürünlerin kullanım sırası ve kullanımlarıyla ilgili kısa bilgiler vereceğim.

1) Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Sabun

Dr. Cevdet Tuna aydınlatıcı sabun cildin mükemmel bir şekilde temizler kirlerden arındırır cildi canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

farmasi-aydinlatici-sabun

2) Dr. Cevdet Tuna Peeling Etkili Temizleme

Dr. Cevdet Tuna aydınlatıcı peeling etkili temizleyici özel yapısı yumuşak tanecikleri ile parmaklarınızla yüzünüz arasında nazikçe konumlanarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Makyajınızın kalıntıları ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır.

Kullanım şekli ; cildi temizledikten sonra elinize biraz su alıp küçük bir miktar ürün ile birleştirerek ipeksi bir yapıya dönüştürün. Ürünü parmak uçlarınızla masaj hareketleri yaparak yüzünüze uygulayınız ve ardından durulayınız , gözünüze temas ettirmeyiniz haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

farmasi-aydinlatici-peeling

3) Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Tonik

Dr.  Cevdet Tuna aydınlatıcı tonik cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazeler nazik formülüyle cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım şekli ise ; pamuğa yeterli miktarda alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulayınız.

farmasi-aydinlatici-tonik

4) Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici Serum

Aydınlatıcı koyu leke giderici; düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğün azalmasına yardımcı olur. Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile dolgunlaştırır. Kum Zambağı özleri ile güçlendirilmiş özel içeriği ile gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.

Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin 2_3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir gün içinde üzerine mutlaka korumalı filtreli  aydınlatıcı krem uygulanarak korunmalıdır.

farmasi-koyu-leke-giderici-serum

5) Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Krem SPF 22

Yenilenen özel formülündekiu ve koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt onunla işlemeye yardımcı olur cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler kum Zambağı, yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü cildin kalitesini arttırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayınız günde iki kez kullanımı tavsiye edilir.

farmasi-aydinlatici-krem

6) Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı

Dr. Cevdet Tuna aydınlatıcı göz balmı kum zambağı ve yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Göz çevrenizdeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Ürünü parmak ucunuza sıkın göz altlarınızda ve göz çukurları boyunca masaj yaparak nazikçe uygulayın, sabah ve akşam düzenli olarak uygulayın.

farmasi-kumzambagi-aydinlatici-seri

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın