Farmasi Krem Mat Likit Ruj

Merhaba sevgili blog ailem. Farmasi’nin yeni çıkan ürünlerinden, sınırlı sayıda üretimi olan aynı zamanda Kasım ayında maalesef katalogda olmayan portakal kokulu Farmasi Krem Mat Likit Rujlarından 04 numaralı olanı inceleyeceğiz bugün.

farmasi-krem-mat-likit-ruj

Bu seride 4 farklı renk bulunuyor. Ben tercihimi yukarıda da bahsettiğim üzere 04 numarasından yana kullandım. Diğer renkler daha nude tonlarda iken 04 numarası daha pembe tonlarda bir ruj.

farmasi-krem-mat-likitruj-04farmasi-krem-mat-likit-ruj-04

Rujun aplikatörü esnek ve sünger uçlu. Dudak çevresine rahatlıkla uygulanabiliyor. Dudak kalemi olmadan da kullanılabilir. Fakat ben kendimi dudak kalemi kullanmadan yeterli hissedemediğimden benim için her makyajımda dudak kalemi şart.☺ Rujun yoğun bir yapıya sahip. Hafif bir portakal kokusu da hissediliyor.

farmasi-krem-likit-ruj-04farmasi-likit-rujfarmasi-krem-ruj

Kremsi dudakları kurutmayan formülde olan bu ruj; mercan ve somon karışımı hoş bir tona sahip. Kalıcılığı ise likit mat rujlara nazaran bir lipstick tarzındaki rujlarla hemen hemen aynı seviyede diyebilirim. Birşeyler yiyip içince tazelemek gerekiyor. Ben özellikle bu yaz likit mat rujlardan uzaklaşıp lipstick ve parlatıcılara dönüş yaptım. Ah birde şu parlak rujlar  dişlerime yapışmasalar çok daha iyi olacak ama. ☺ Neyse canım o da nazar boncuğu olsun. Ben bu rujun rengini de yapısını da çok sevdim. Bitmeden sizde çıkın çıkın alın.♥

FARMASİ-LİKİT-RUJ-04farmasi-krem-ruj-likit-04farmasi-mat-ruj

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın