Farmasi Koyu Leke Giderici Serum

Merhaba güzel okuyucularım. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Seri geçtiğimiz ay yenilenen formülüyle çok daha güçlü bir şekilde geldi. Seri çıkar çıkmaz bende çok merak ettiğim için hemen ayın başında tüm ürünleri siparişini vermiştim. Bugünde serinin 4. adımı olan; Koyu Leke Giderici Serumundan bahsedeceğim. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥  

farmasi-koyu-leke-giderici-serum

Farmasi’nin en çok satan ürünlerden olan Aydınlatıcı serisinin şuan en çok merak edilen ürünü Koyu Leke Giderici Serumu oldu. Şöyle ki ben bu ürünleri ilk paylaştığım günden itibaren oldukça ilgi gördü. Ve hala sorulmaya devam ediliyor.

Günde iki kez uygulanması tavsiye ediliyor. Ben sabun – peeling- tonik işleminden sonra temiz cildime masaj yapar hareketlerle uyguluyorum.

farmasi-aydinlatici-koyu-leke-giderici-serum

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Koyu Leke Giderici Serum

  • Düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına,
  • Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile dolgunlaştırmayı,
  • Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olmayı vaat ediyor.

farmasi-koyu-leke-gidericiserum

  • Ürün 50 ml’lik damlalıklı bir şişede. Yapısı biraz yoğun olduğu için aplikatörüne rahat ürün alabilmek için şişeyi öncesinde çalkalamak gerekiyor.
  • Cildime verdiği nem gayet yeterli geldi.
  • Fakat düzenli kullanmadığım ve cildimde şuan için leke problemim olmadığı için leke konusunda yorum yapamayacağım.
  • Kullandığım zamanlarda ise yüzüme sağlıklı canlı görünüm bırakmasını seviyorum.♥ Ben cildimin nem ihtiyacını karşıladığı ve yüzümdeki aydınlık etkisi için kullanıyorum.

farmasi-koyu-leke-gidericidr-cevdet-tuna-koyu-leke-giderici

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın