Farmasi Kontür Paleti

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Bugün Farmasi‘nin yine sevdiğim ürünlerinden biri olan yeni ambalaj ve ürün tasarımıyla Kontür Paletini inceleyeceğiz. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-uyelik

Kontür paletinin, kontür ve highlighterdan oluşan ikili eski versiyonunu da çok severek kullandım. Hatta satıştan kaldırılmadan önce stok yapmıştım. Hala açmaya kıyamıyorum doğrusu. Onun inceleme yazısını okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

farmasi-contour-paleti

Bu paletin içerisinde biri soğuk alt tonlu kontür rengi, biri daha sıcak alt tonlu bronzer olarak da kullanabileceğimiz renk, bir de aydınlatıcı ve sabitleme olarak kullanabileceğimiz toz pudra olmak üzere 3 adet farklı ürün bulunuyor. Ayrıca palet, seyahatler için de oldukça kullanışlı. Özellikle toz pudra göz altlarını sabitlemek için de çok iyi oluyor.

farmasi-kontur-paleti

Yapıları yumuşacık ve pigmentleri çok başarılı. Yapılarının güzelliğinden dolayı uygulama yaparken kolayca dağılıyorlar. Aynı zamanda kalıcılıkları da iyi. Hemde uygun fiyatlı. Üye olunca da çok daha indirimli alınıyor. Daha ne olsun?☺

farmasi-kontur-paleti-

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın