Farmasi Kontür Paleti

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Farmasi’nin kozmetik ürünlerini çok severek kullanıyorum. Kontur Paleti de onlardan biri. Yenilenen paletten önce içerisinde ışıltılı highlighter bulunan eski kontür paletini de kullanmıştım. Hatta yedeklemiştim de.☺Şimdi yeni formülasyonunu da alınca bunu da paylaşmak istedim sizlerle. Fakat kullanmaya başladığım sıralarda hamile olduğum için çok fotoğraf çekmiyordum. Bir iki tane çekmişim. İdare edeceğiz artık. 🙂 Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak benimle iletişime geçip;

Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 🙂

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-kontur-paleti

Kontür paleti; 3 ayrı renkten oluşuyor. Biri soğuk alt tonlu kontur rengi, biri sıcak alt tonlu kontur rengi ve yüzümüzde aydınlatmak istediğimiz bölgelere kullanabileceğimiz krem renkten oluşuyor. Ben genelde soğuk tonu kullansam da bazen iki rengi fırçamla karıştırıp kullanıyorum. Özellikle acelem varsa iki rengi karıştırıp bronzer olarak kullanıyorum. Çok pratik oluyor ve çok da güzel oluyor. Buğday tenli olduğum için bu iki renk de bana yakışıyor. Açık rengi ise hemen kontürü uyguladığım bölgelerin alt ve üst kısımlarında kullanıyorum. Hatta bazen göz altlarımı sabitlemek için bile.♥ Yapıları yumuşacık ve pigmentleri harika. Kalıcılıkları da çok güzel. Ben çok severek kullanıyorum.

farmasi-konturpaleti

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Buradaki yazıma numaranızı bırakırsanız sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın