Farmasi Klasik Oje – Cocoa Coma

Herkese merhaba güzel ailem. Bugün son Farmasi siparişimde aldığım bir sürü ojeden biri olan Farmasi’nin klasik oje serisinden Cocoa Coma isimli ojenin tırnakta duruşunu göstermek için geldim.

Yazımı detaylandırmadan önce;

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

 

farmasi-klasik-oje

Klasik oje serisinde birçok farklı renk bulunuyor. Bende zaten çoğu vardı. Birde bu rengi denemek istedim. Fırçası kısa tombik bir yapıda. Fırça yapısından dolayı sürümü bence kolay.

farmasi-klasik-oje-cocoa-coma

Cocoa Coma; acı kahve tonlarında bir renk. Tek katta tırnakları kapatsa da ben her zaman iki kat geçiyorum. Kalıcılığı başarılı diyebilirim. Genelde ojeleri tırnağımda 2 günden fazla tutmasam da o kadar ev işine nazaran tırnak uçlarından çabuk silinmiyor.

farmasifarmasi-oje

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın