Farmasi Kids Saç Açıcı Sprey

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Bugün sizlere Farmasi Dr. Cevdet Tuna Baby Serisine Ait Kids Saç Açıcı Spreyden bahsedeceğim. Seride denemediğimiz ürün sadece bu kalmıştı. Bunu da denemesek olmazdı dedim. E tabii ki olmazdı.☺ Baby serisine ait diğer ürünlerin inceleme yazısını okumak isterseniz ŞURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

dr-cevdet-tuna-sac-acici-sprey

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

Minnak kızım şuan 8 aylık ve saçlarımızın özellikle üst kısmı arka kısımları bayağı uzun. Haliyle saçlar karışıyor ve zaman zaman düğümleniyor. Tarakla taramaya çalıştığım zaman bazen saçları dökülebiliyor. Bende bu yüzden saç açıcı spreyden gecikmek aldım.

dr-cevdet-tuna-kids-sac-acici-sprey

200 ml’lik sprey formda bir şişede bulunan Farmasi Kids Saç Açıcı Spreyin kokusu da çok tatlı. ♥ Aynısından yeğenime de aldık. Onlar da beğenerek kullanıyorlar. Kızımın düğüm olan saçlarına bir iki fıs sıkıyorum. Tarayınca anında açılıyor. Her kızçe annesi bence almalı.☺

farmasi-sac-acici-sprey

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın