Farmasi Keratin Saç Maskesi

Merhaba güzel ailem. Normal şartlarda sürekli karışan, dolaşan, ince telli saçlara sahip olduğum için saçlarıma sürekli bakım ürünleri kullanamam şart. Fakat saçlarımı boyattıktan sonra herşey daha da zorlaştı.☺Son olarak da; Farmasi Keratin Saç Maskesini aldım. Bugün inceleyeceğiz.
Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-keratin-sac-maskesi

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

Farmasi Keratin Saç Maskesi

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi, saçı derinlemesine nemlendirirken, saç yüzeyini onarır, pürüzsüzleştirir ve parlak bir görünüme kavuşturur. 

farmasi-keratin-therapy-sac-maskesifarmasi-keratin-therapy-onarıcı-sac-maskesi

Maske 200 ml’lik bir tüpte. Oldukça yoğun yapısı var. Maske gibi maske diyebiliriz. ☺ Çünkü ben genelde hafif yapıda olan saç maskelerinden verim alamıyorum. Hatta ilk bakışta işe yaramayacağını anlıyorum. Fakat bu keratin maskesiyle ilk bakışta anlaştık.☺♥

farmasi-keratin-maskefarmasi-sac-maskesi

Saçlarımı şampuanladıktan sonra, saç maskesinden bir miktar elime sıkıp, saç diplerime değirmeden sadece saç boylarıma masaj yapar hareketlerle uyguluyorum.
Saçlarımda 3-5 dakika kadar beklettikten sonra da duruluyorum. Sonrasında saçlarımı yumuşacık yapıyor. Benim saçlarım uzun olduğu için her saç maskesinde olduğu gibi bunu da bol kepçe kullanmak durumunda kalıyorum. Bu sebepten kısa sürede üzülerek bitireceğim gibi geliyor. Fakat bitince bunu çok beğendiğim için serumunu da almayı düşünüyorum. Saçlarınız elektrikleniyorsa, soluk ve mat görünümden sıkılıp parlak bir görünüme ve aynı zamanda yumuşacık saçlara sahip olmak istiyorsanız bu maskeye bakmalısınız.

farmasi-sac-maskefarmasi-keratin-serisi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz FARMASİHİKAYESİ  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın