Farmasi Kaş Pomadı

Merhaba sevgili ailem. Kaş maskarası, kalemi yada farı kullanmayı uzun bir süredir bırakmıştım. Kaşlarımda pomad kullanmanın rahatlığına çok alıştım. Halihazırda kullandığım kaş pomadı biraz sert yapıda olduğu için şöyle yumuşak yapıda kaşlarımı yormayacak bir pomad arıyordum ki Farmasi‘nin Kaş Pomadını denemek istedim.

Yazımı detaylandırmadan önce belirtmek isterim. Farmasi ürünlerinizi temin edebileceğiniz sayfa tabii ki benim minnoş sayfam; MAKYAJDİYARİSTORE.

farmasi

Farmasi Kaş Pomadının 3 farklı renk seçeneği var. Bendeki “02 Numara Brown/Kumral Rengi.” Kaş pomadını aldığımız zaman yanında fırçası da hediye olarak geliyor.

farmasi-kas-pomadifarmasi-eyebrow-pomade

Benim kaşlarım fazla siyah olmadığı için “Kumral” rengini tercih ettim. Çünkü özellikle kaş ürünlerinde kaşlarımızı dolduracağımız ürünleri koyu tercih edersek bu renkler ifademizi sertleştiriyor. Doğal durmamasının yanı sıra aynı zamanda koyu durduğu için de göze batıyor. Bu sebeple ben her zaman kaşlarımın daha doğal durması için yüz ifademi değiştirmeyecek, kaşlarıma uygun renkleri tercih ediyorum.

farmasi-kas-pomadi-02

Pomadın yapısı yumuşacık. Bu sayede kaşlarımda kolayca uygulama yapabiliyorum. Uygularken kaşlarımı yormaması en sevdiğim özelliklerinden. Kaş aralarımdaki boşlukları güzel bir şekilde dolduruyor ve hemen sabitleniyor. Gün içerisinde akma, dağılma vs yapmıyor.

farmasi-kaspomadifarmasi-eyebrow-pomade-02FARMASİ-KAS-POMADİ-02

Fotoğrafta öncesi ve sonrası halini görüyorsunuz. Gün ışığı bir açılıp bir kapanırken ancak çekebildim. Fiyatına göre çok başarılı bir ürün bence. Denemek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Koşun koşun alın. ☺

Sizde Farmasi Kaş Pomadı yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Şimdilik Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın