Farmasi Kaş Kirpik Serumu

Herkese merhaba. Makyajlarımı çıkarırken kirpiklerimin çok dökülmesi üzerine, kirpiklerimin daha güçlenmesini istediğim için Farmasi Kaş Kirpik Serumunu denemek istedim. Yazımı detaylandırmadan önce Farmasi ürünlerine güvenle ulaşabileceğiniz sayfa önerim ise; MAKYAJDİYARİSTORE instagram satış sayfam. Yani bizzat ben oluyorum.☺♥ Aynı zamanda Farmasi Yöneticisi olduğum için üyelikle bilgi almak yada üye olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz….

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-kas-kirpik-serumu

Farmasi Kaş Kirpik Serumu

Kirpikleri ve kaşları güçlendiren, uzamasını destekleyen çok özel Capixyl™ Kompleksi ile formüle edilmiştir.

Farmasi kaş kirpik serumu için;

  • Kıl kök hücrelerini uyararak kirpik ve kaşların uzamasına ve yeniden çıkmasına yardımcı olmayı,
  • Daha uzun, kalın, güçlü, yoğun kirpik ve kaşlar yaratmayı iddia ediyor.

farmasi-kaskirpik-serumufarmasi-kas-kirpik-serumu-

Serum 12 ml’lik bir şişeye sahip. Şeffaf ve gold tasarımıyla amabalajı da oldukça şık. ♥ Apliakatörü maskara fırçası gibi ve ucunda eyeliner fırçası gibi incecik bir fırçası var. Bu sayede hem kirpikleri ve kaşları rahatlıkla tarayabiliyor, ince fırçası ile de kirpik diplerine kolayca uygulama yapılabiliyor. Günde iki kez temiz cilde uygulanması öneriliyor. Ben hergün 2 kez kullanmadım açıkçası ama günde 1 kez kullanmaya her zaman özen gösterdim.

farmasi-kirpik-kas-serumufarmasi-kirpik-serumu

Fotoğrafta kaş kirpik serumunu iki aylık kullanımım sonucundaki aradaki farkı görüyorsunuz. Serum hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak;

  • Asıl amacım kirpiklerimi güçlendirmek olsa da bir aylık kullanımım sonucunda kaşlarımdaki değişikliği görünce bu serumu daha çok sevdim. İlk olarak sol kaşımın başlangıç kısmında daha önce hiç kaş çıkmayan bölgede kaşlarımın çıkmaya başladığını gözlemledim.
  • Başlangıçta sol kaşımı çekmediğim için sonrasında çok pişman oldum. Ama yinede sağ kaşımda da bariz değişikliği görüyorsunuz. Bu serum sayesinde kaşlarımın arasındaki boşlukların dolmaya başladı.
  • Bunların dışında kirpiklerimin daha da güçlendiğini hissettim. Normal zamanlarda makyajlarımı çıkarırken sürekli dökülen kirpiklerimin azalmasıyla bunu fark etmek de güç olmadı.
  • Kesinlikle bittikçe yeniden alacağım.♥
  • Son olarak kaşlarımı inceltmesi ve kavis vermesinden dolayı sürekli şikayetçi olduğum kuaförümden sonra en son kaşımı aldırdığım bir başka kuaför tarafından istediğim şekle kavuşunca kuaförümü de değiştirdiğime bir kez daha mutlu oldum.☺

farmasi-kas-kirpik-serumu-oncesi-sonrasi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın