Farmasi Kaş Farı

Merhaba herkese sevgili blog okuyucularım. Uzunca bir aradan sonra nihayet yeniden buradayım. 🙂 Daha önce başlığını oluşturduğum taslaklarda yazılmayı bekleyen, aldığım ilk günden itibaren de severek kullandığım Farmasi Kaş Farından bahsedeceğim bugün. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-kas-fari

Farmasi kozmetik ürünlerinde kaş şekillendirme ürünleri çok geniş. Ben en çok kaş farlarını kullanmayı seviyorum. Hatta üçlü kaş paleti de mevcut fakat ben görselde de görmüş olduğunuz tekli kaş farını aldım. Bu farın da 3 farklı renk seçeneği mevcut. Bendeki “02 numarası.” 

farmasi-kas-fari-02farmasi-kasfari

Benim kaşlarım çok koyu tonda olmadığı için 02 numarası bana tam uygun oluyor. Bu renk için küllü kahve diyebiliriz. Koyu tonlar yüz ifademi daha sert gösterdiği için daha açık yumuşak tonlar daha iyi oluyor. Farın pigmenti parmaklarımın üzerinde duran swatchtan da anlayabileceğiniz üzere oldukça yoğun. Ve kaşlarımı sonrasında kaş jeli ile sabitlememe rağmen gün boyu kaşlarımda sabit kalıyorlar. Çok severek kullanıyorum. Kullanmak isteyenlere gözüm kapalı öneriyorum!♥

farmasi-kas-fari-02-numara

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın