Farmasi Kamuflaj Likit Kapatıcı

farmasi-kamuflaj-likit-kapatici

Merhaba güzel ailem. Bir kapatıcı canavarının kapatıcı koleksiyonuna katılan son ürünü paylaşmak için geldim. 🙂 Bugün Farmasi Kamuflaj Likit Kapatıcıyı inceleyelim.

farmasi-kapaticifarmasi-concealer

Kalem şeklinde aplikatöre sahip Farmasi Kamuflaj Likit Kapatıcının bendeki ”02 Light” rengi. Kapatıcının alt kısmından çevirerek ürünün fırçaya gelmesini sağlıyoruz. Kullanımı gayet pratik. Fakat tavsiyem ihtiyacınız olan ürün kadar kalemi çevirin. Aksi takdirde fırçaya fazla ürün gelebiliyor.

farmasi

Kapatıcı yoğun bir yapıya sahip. Göz çevremde herhangi bir kuruluğa yol açmadı. Göz çizgilerime (her kapatıcı da olduğu gibi) birikme yapıyor. Bunu önlemek için her zamanki gibi transparan pudra kullanıyorum. Favori transparan pudramı şuradaki yazımda okuyabilirsiniz.

Farmasi-likit-kapatici

Görselde kapatıcının bendeki etkisini görüyorsunuz. Rengi bana bir tık açık geliyor. Kapatıcılığı gayet iyi. Ben genel olarak memnun kaldım. Denemek isteyenlere tavsiye ederim.

Sizde Farmasi Kamuflaj Likit Kapatıcıyı yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak ister Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Aydınlık etkisi de güzelmiş beğendim bende alayım

Bir cevap yazın