Farmasi İnci Tozu Sabunu

Merhaba sevgili ailem. Kısa bir Gaziantep memleket turumun ardından bomba gibi geldim Ankara’ya.☺ Kısa da olsa o kadar iyi geldi ki… Bir Farmasi Girişimcisi olarak Gaziantep’teki üyelerimle de görüşüp birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı bulmuşken ürünler hakkında daha detaylı konuştuk. Ekibimin ve benim motivasyonum  son derece yükselmişken bende hemen bir Farmasi ürün yorumuyla blog yazılarımın açılışını yapayım dedim. Bugünkü konumuz ise; Farmasi İnci Tozu Sabunu.

farmasi-inci-tozu-sabun

Peki nedir bu İnci Tozu?

İnsan cildi için hayati önem taşıyan yapı taşları ve proteinlerin de arasında yer aldığı yirmiden fazla amino asit ve bir düzinenin üzerinde mineral içeren inci tozunun cildin metabolizmasını hızlandırıp, hücre yenileyici, sıkılaştırıcı, canlandırıcı ve kırışıklık önlemeye yardımcı etkileriyle cildin gençleşmesine yardımcı olmasıyla biliniyor.

farmasi-dogal-sabunlar

Farmasi İnci Tozu Sabunun Faydaları ise;

*        İleride oluşabilecek kırışıklıkları önlemek,

*        Pürüzsüz bir cildin oluşmasını sağlamak,

*        Cildin güneş ışınlarından korumak,

*        Cilde esneklik kazandırmak,

*        Cildin doğal renginin korunmasına yardımcı olmak,

*        Ölü hücrelerin atılmasını sağlamak,

*        Kızarıklıkların azalmasına yardımcı olmak

*        Çillerin belirginliğinin azalmasına destek olmak.

farmasi-inci-tozu-sabunu

Harika ötesi kokan bu sabunu Farmasi’nin doğal sabun kategorisinde EN GÜZEL KOKULU SABUNU seçiyorum.☺♥ İlk kokladığımda inanamamıştım doğrusu. Bu kokuyu koklamadan, bu sabunu kullanmadan geçmeyin. Ben çok sevdim.

Eğer sizde Farmasi İnci Tozu Sabunu yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın