Farmasi İn Love Parfüm

Merhaba sevgili ailem. Bugün Farmasi‘nin mis kokulu parfümlerinden “İn LOVE” isimli parfüm konuğumuz. Öncelikle belirtmem gereken bir konu var ki; bana her zaman Farmasi ürünlerimizi nereden alabiliriz Esroşş? diye soruyorsunuz. Güvenle alabileceğiniz tek sayfa tabii ki benim kızlar.☺☺ MAKYAJDİYARİSTORE instagram hesabımdan benimle iletişime geçerek ürün siparişlerinde bulunabilirsiniz. Şimdi hemen parfüm detaylarına geçelim…

farmasi-in-love-parfum

İn Love; gold detaylı şık bir şişe tasarımına sahip, çocukluğumda kokladığım parfümleri anımsatan kadınsı hoş bir kokuya sahip bir parfüm.

  • ÜST NOTALARINDA : Mandalina ve Gardenya,
  • ORTA NOTALARINDA : Ylang Ylang ve Yasemin,
  • DİP NOTALARINDA : Sandal Ağacı, Paçuli, Beyaz Misk ve Amber bulunuyor.

İçerisinde “Amber” bulunan gerek parfüm olsun gerekse krem farketmez tüm cilt bakım ürünlerini severek kullanıyorum. İn Love ise; amberin sıcacık kokusuyla romantik bir parfüm. Ve EDP özelliği ile gayet kalıcı.

farmasi-inlove-parfum

Çiçeksi & Odunsu kokulardan hoşlanıyorsanız, eh biraz da kadınsı olsun, sıcacık koksun, uzun süre kalıcılık da aradığım favori özelliklerimden de diyorsanız bu parfüm size göre!♥

farmasi-in-loveparfum

Eğer sizde Farmasi Parfümlerden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın