Farmasi Gül Suyu

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Artık cilt bakımımda doğal ürünler kullanmaya yöneldim. Cilt bakım köşeme son katılan üyelerden biri de Farmasi Gül Suyu. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-gulsuyu

Farmasi Naturelle Gül Serisi maalesef katalogdan kaldırıldı. Bu serinin yerine içeriği çok daha temiz Dr. Cevdet Tuna Gül Serisi ile yenilendi. Ben aslında o seriden alacaktım ama bu gülsuyu daha önceden aldığım ürünler arasında dolabımda duruyordu bir de bunu kullanayım dedim.

farmasi-gul-suyu

Ben gülsuyunu genel olarak tonik amaçlı kullanıyorum. Cildimi temizledikten sonra son dokunuş olarak pamuğa döküp yüzümü siliyorum. Gözeneklerin içini güzelce temizliyor. Düzenli kullanımda gözeneklerin sıkılaştığı da faydaları arasında. Ben özellikle yaz aylarında buzdolabında bekletiyorum. Soğuk soğuk kullanıyorum. Mis.♥

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın