Farmasi Glitter Ojeler

Merhaba sevgili ailem. Pek oje sürme alışkanlığım olmasa da glitter ojelerden vazgeçemiyorum. Bana oje sürmeyi sevdiriyorlar resmen. ☺ Farmasi’nin glitter ojeleri de glitter ojelerimin arasında en başarılı bulduğum ojelerden. İndirime girdiğini görünce 3 farklı rengini de aldım. Almadığım son bir rengi kaldı. Onu da almayı düşünüyorum şimdiden.

farmasi-glitter-ojeler

Bendeki ojelerin renkleri sırasıyla;

  • UNİCORN
  • PİNK GLAZE
  • GOLDEN RAİN

farmasi-gri-glitter-ojefarmasi-glitter-oje-unicornfarmasi-glitter-ojefarmasi-glitter-oje-pink-glazefarmasi-glitter-oje-pinkglaze

Fırçaları kısa ve tombiş. En sevdiğim özellikleri ise fırçaya simlerin yeterli seviyede gelmesi. Çünkü glitter ojelerde hep rastladığım sorun fırçanın üzerine simlerin çıkamaması oluyor. Şuan tırnaklarımda da Pink Glaze var ama her ojenin üzerine kullanılabildiği için aralarında sıklıkla kullandığım rengi de Unicorn. Hepsini çok seviyorum yahu.☺♥

farmasi-sari-simli-ojefarmasi-glitter-oje-golden-rain

Eğer sizde Farmasi Masaj Jellerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın