Farmasi Glitter Eyeliner

Merhaba sevgili ailem.Bir süredir aklımda glitter / simli eyeliner almak vardı. Hatta bir ara Rossmann’larda satılan Rival De Loop Young markasının glitter eyelinerını da denedim. Sonu hüsran olunca tekrar farkli bir markanın ürününü denemeye de çekindim açıkçası. Geldiğim son durumda ise anlayacağınız üzere; Farmasi Glitter Eyeliner aldım. ☺

farmasi-glitter-eyeliner

Farmasi Glitter Eyeliner’ların “Beyaz, altın, bakır ve gri” olmak üzere 4 farklı renk seçeneği var. Ben bazen özel günlerde siyah eyelinerımın üzerinde kullanmak için “04 numaralı beyaz renkli” olanını tercih ettim.

farmasi-glitter-eyeliner-04

İncecik bir fırçası var. İçerisinde beyaz ışıltılı simler var. Şişesinde çok yoğun görünüyor ama tek başına uygulayınca o yoğun görüntü oluşmuyor. Bakın elimin üzerindeki sizlere yansıtabilmek için en az 2 – 3 kat uyguladığım hali.

farmasi-simli-eyelinerfarmasi-simli-eyeliner-04

Peki siyah eyelinerın üzerindeki duruşuna bakar mısınız? O kadar şık görünüyor ki… Ben bu güzelliği asla elimden düşürmüyorum artık. ♥ Hatta hemen diğer renklerini de denemek istiyorum. Özel günlerde yapabileceğiniz çok güzel bir seçenek bence. Hatta far sürmeden kalın bir eyeliner üzerine simli eyeliner ve kırmızı bir rujla da kombin harika olur.

farmasi-simli-eyeliner-

Sizde Farmasi Glitter Eyelinerlardan yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın