Farmasi Glamorous Parfüm Seti

Herkese merhaba güzel ailem. Farmasi Parfümler artık kalp ben diyebilirim.☺♥ Denemediğim neredeyse çok çok az parfümü kaldı. Her denediğime her defasında hayran olduğum için bir diğerini denemek istiyorum. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-glamorous-vucut-losyonu-roll-on

Bugünkü konuklarımız ise; Farmasi Glamorous Parfüm Seti. Parfüm + vücut losyonu + roll – on deodoranttan oluşuyor. Glamorous Parfüm ilk kullandığım andan itibaren favori parfümlerim arasında diyebilirim. Öncelikle notalarına bakalım. Sonrasında yorumlarıma geçelim.

farmasi-glamorous-edp

FARMASİ GLAMOROUS PARFÜM

Üst Notalarında : Bergamot, Portakal Çiçeği ve Elma,
Kalp Notalarında : Müge çiçeği ve Gül,
Dip notalarında : Misk, Vanilya ve Sandal Ağacı ile harmonize edilmiştir.

Parfüm; çiçeksi ve meyveli bir kokuya sahip. Farmasi bu parfümü ” DERİN KIRMIZI BİR RÜYA ” olarak adlandırıyor.♥ Şekerli meyveli kokulardan değil asla. Hem hafif, hem kadınsı. Çekici hoş bir kokusu var. Göz kamaştıran büyülü kırmızı tasarımı ile, her alanda fark yaratmak isteyen tutkulu kadınların kokusu diyebiliriz.

farmasi-glamorous-parfum

FARMASİ GLAMOROUS VÜCUT LOSYONU

İçeriğindeki Vitamin E ve Gliserin sayesinde, vücut için ideal bir nemlendirici. İhtiyaç duyduğumuz her an masaj yapar hareketlerle uyguluyoruz.

FARMASİ GLAMOROUS KADIN ROLL-ON DEODORANT

Ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engelleyerek, 24 saate kadar etkili koruma sağlıyor.

Ürünleri set halinde kullandığınız zaman kalıcılıkları daha da artıyor.♥

farmasi-parfum

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın