Farmasi Far Bazı

Herkese merhaba. Farmasi Far Bazını ilk çıktığı zaman alıp, denedim fakat elimde yazılması gereken birçok ürün olunca buna ancak sıra geldi. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-far-bazı

Öncelikle belirtmeliyim ki; Farmasi Far Bazını Sevgili Görkem Karman MAC’in ünlü Painterly Paint Potlarına muadil olarak göstermişti. Ben MAC’i almayı düşünüyordum açıkçası. Fakat bu muadilden sonra hemen koştum benim güzel firmama.

farmasi-eyeprimerfarmasi-pro-to-fit-eyeshadow-primerfarmasi-farbazi

Ten renginde, kremsi bir formüle sahip. Bu sebepten kolayca uygulanıyor. En sevdiğim özelliklerinden biri de bu oldu. Ürünün göz kapağına tam olarak homojen şekilde dağılabilmesi için kullanmadan önce göz çevresini iyi nemlendirmek gerekiyor.

farmasi-far-bazifarmasi-far-bazi-

Görselde farın tek başına ve Farmasi far bazı ile uygulanmış halini görüyorsunuz. Anlayabilmeniz için detaylı olarak görsel hazırladım size. Sizce de fark çok iyi değil mi? Farın pigmentini arttırdığı gibi kalıcılıklarını da arttırıyor. MAC paint potlardan denemediğim için muadil mi değil mi bilemeyeceğim ama çok başarılı bir ürün. Artık hemen hemen her makyajımda benimle!♥

farmasi-eye-primerfarmasi-eyeshadow-primer

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın