Farmasi Facial Cleanser Yüz Temizleme Toniği / Salatalık ve Aloevera

Merhaba sevgili ailem. Hem içerisinde zararlı maddeler bulundurmayan, hem de bitkisel içerikli bir kozmetik markası olan Farmasi ürünlerini evimin her alanında severek kullanıyorum. Ve son denemeye başladığım ürünlerden biri de Farmasi Facial Cleanser Yüz Temizleme Toniklerinden Normal Ciltler İçin   olan Salatalık ve Aloeveralı Toniği.

farmasi-salatalik-aloevera-ozlu-temizleme-tonigi

Beni uzun zamandır takip edenler biliyordur ama yazıma ilk defa girip okuyanlar için tekrar söyleyeyim; ben aynı zamanda Farmasi Yöneticisiyim. Farmasi’nin ürünlerini kullandıktan sonra çok beğenip üyelik oluşturanlardan biriyim. Sonrasında ise kazanç dünyasının güzelliklerini görünce devamlılığı çok güzel bir şekilde sürdü.

Farmasi’nin her ürününü heyecanla kullananlardanım. Aloevera ve Salatalıklı Toniği denemem ise kız kardeşim sayesinde oldu. Kendisinin yüzünde son zamanlarda bir sürü minik sivilceler vs. çıkmıştı. Farmasi’den hangi ürünü almalıyım? diye bana sorduğunda henüz denememiş olmama rağmen kendisine bu Aloevera ve Salatalıklı Temizleme Sütünü ve Toniğini önerdim. Kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra yüzü tamamen eski haline dönmüş ve pürüzsüz olmuştu. Çok memnun kaldığını görünce durur muyum? Hemen bende toniğini aldım.

farmasi-aloeverali-tonik

Ben her zaman cildimi temizledikten sonra son aşama olarak tonikliyorum. Karma ve hassas bir cilt tipine sahip olduğum için her toniği rahatlıkla kullanamıyorum ama kapağını açar açmaz salatalık kokusuyla beni mest eden bu tonikte herhangi bir problem yaşamadım. Bilhassa minik gözeneklerimi de küçülttüğünü hissediyorum. Derinlemesine bir temizlik hissinin yanısıra cildime çok iyi geliyor. Çevremdeki herkese gözüm kapalı öneriyorum!

farmasi-aloevera-salatalik-temizleme-tonigi

Bundan sonra diğer Güllü ve Limonlu olan çeşitlerini de denemeyi düşünüyorum. Önceliğim güllü olan tabii ki. 🙂

Eğer sizde Farmasi Toniklerden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Ben hiç bir işe yaramadığını düşünüyorum tamamen para tüzüğü sivilcelerim çoğaldı ve hiç faydası olmuyor

    1. her ürün her cilt tipinde farklılıklar gösterir. biz çok memnun kaldık

Bir cevap yazın