Farmasi Extralast Göz Kalemi

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Bugün sizlere Farmasi Extralast serisindeki Göz Kalemlerinden “04 Numaralı” Metalik Kahverengi Göz Kaleminden bahsedeceğim.

farmasi-extralast-goz-kalemi

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-extralast-goz-kalemi-

Aslında bu serilerden daha önce denediğim göz kalemlerim de olmuştu fakat Metalik seriden denememiştim. Bu sebepten bende ilk deneyeceğim rengin kahverengi olmasını istedim. Elimde fazlaca siyah göz kalemlerim mevcut çünkü. Hatta daha açmadıklarım, paketlerinde olanlar bile var. Renkli pek kullanmadığımdan seçeneğim ya siyah yada kahverengi olacaktı.

farmasi-extralast-gozkalemi

Göz kaleminin elimin üzerinde flaşsız ve flaşlı çekimi olmak üzere iki görseli var. Ben bu kalemi gözlerimin üzerinde eyeliner olarak ve far olarak kullanmayı seviyorum. Buğday tenli olduğum için eyeliner olarak sade kullandığım zaman kendime pek yakıştıramıyorum ama far olarak harika oluyor. Böyle kahverengi eyelinerlar genelde sarışınlar yada beyaz tenlilerde çok güzel duruyor. Denemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim.

Kalıcılığı, duruşu ayrıca çok hoş.♥

farmasi-kahverengi-goz-kalemi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın