Farmasi Express Suya Dayanıklı Göz Kalemi

Merhaba sevgili okuyucularım. Özellikle günlük makyajlarımda eyeliner çekmediğim zaman siyah göz kalemleri olmadan makyajımı tamamlayamıyorum. Siyah göz kalemleri makyajlarımın vazgeçilmez ürünlerinden. Özellikle akmayan göz kalemi arayışlarım hep devam edecek. Siyah göz kalemleri serime en son katılan cicişlerden biri de Farmasi Express Suya Dayanıklı Göz Kalemi. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-express-suya-dayanikli-goz-kalemi

Farmasi Express göz kalemleri serisinin iki farklı çeşiti var. Bendeki suya dayanıklı olan seriden. Bu seride birçok farklı renk çeşiti var. Ben göz kalemlerinde renkli kalemler kullanmayı sevmediğim için tercihim hep siyahlardan yana oluyor.

farmasi-suya-dayanikli-expres-siyah-goz-kalemi

Sürümü yumuşacık. Kolayca uygulanıyor. Rengi ise elimin üzerinde de gördüğünüz üzere simsiyah. Aşağıdaki fotoğrafta kirpik diplerimde kullandığım halini de göreceksiniz. Benim gözlerim sürekli sulandığı için gün içerisinde uzun saatler maalesef dayanmıyor. Özellikle akşama doğru siliniyor. Akma – bulaşma yapmıyor. Genelde günlük makyajlarımda kullanmayı tercih ediyorum.

farmasi-express-goz-kalemifarmasi-siyah-goz-kalemifarmasi-suya-dayanikli-siyah-goz-kalemi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın