Farmasi Eurofresh Love Diş Macunu

Merhaba sevgili ailem. Bugünkü konumuz ağız bakımı. Farmasi‘nin diş macunlarının resmen hastasıyım. Hepsini teker teker deniyorum. Deneyeceğim son 2 adet çeşiti kaldı. Onları da deneyince rahatlayacağım.☻ Son denemeye başladığım diş macunu ise Eurofresh Love Diş Macunu.

Yazımı detaylandırmadan önce söylemeliyim ki; Farmasi ürünlerinizi temin edebileceğiniz adres; tabii ki artık bizzat benim. ☺♥ Ürün siparişleriniz  için MAKYAJDİYARİSTORE satış hesabımdan benimle iletişime geçebilirsiniz.

farmasi-eurofresh-love-dismacunu

Farmasi Eurofresh Love Diş Macunu

Isırgan, yeşil çay ve tarçın içeriyor. Tarçın içermesi nedeniyle ilk başta biraz çekindim açıkçası. Çünkü eşim tarçını hiç sevmiyor. Kendisi beğenmezse tüm diş macununu ben bitirmek zorunda kalacaktım. ☺ Ama yine de göze aldım ve sipariş ettim. Ve kendisine tarçınlı olduğunu söylemedim. Fark edecek mi acaba? Onu merak ediyordum. Sonuç olarak; asla fark etmedi. Mızmızlanmayınca bende merak edip hemen denedim. Gerçekten o kokudan eser yok. Özellikle mentol kokusu ağır basıyor. Dişlerimizi pırıl pırıl ediyor. Güzel temizliyor. Dişlerimi fırçaladıktan sonra ağzımdaki o ferahlığı hemen uçup gitmiyor. Aynı zamanda “PARABEN, SLS, TRİKLOSAN, GLUTEN, FLORÜR, SERT AŞINDIRICILAR” içermiyor.

farmasi-love-dismacunu

Şuan blog yazımı yazarken katalogdan baktım da Mart ayı itibariyle son kez katalogdaymış. Üzüldüm. 🙁 Bu ay stoklamam lazım öyleyse… Meraklıları varsa bence bu ay kaçırmasınlar…

Yukarıda da bahsettiğim gibi sizde Farmasi Diş Macunları yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın… Buradaki yazıma numaranızı bırakırsanız Farmasi Üyeliği hakkında detaylar için size bilgi verebilirim. ♥

Şimdilik Hoşçakalın…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın