Farmasi Eurofresh FlexiWhite Diş Fırçası

Herkese merhaba. Farmasi‘den kullandığımız herbir ürünü o kadar çok seviyoruz ki, her defasında yeni ürünlerini denemeye karı-koca olarak da bayılıyoruz. Eurofresh Diş Fırçası ise son denediklerimizden bir tanesi. ☺ İlk olarak bu diş fırçasını eşime almıştım. Kendisi çok memnun kalınca bende denemek istedim…

farmasi-eurofresh-disfircasi

Bardağa takılabilen özel sap tasarımına sahip olan bu diş fırçası aynı zamanda özel dokulu beyazlatıcı kıllara da sahip. Fırçanın yanında birde koruma kapağı bulunuyor. Farklı renk çeşiti de olmadığı için eşim kapaksız, ben kapaklı kullanıyorum.

farmasi-eurofresh-dis-fircasi

Bundan önce kullandığım diş fırçasının kılları çok yumuşak olduğu için dişlerimi tam olarak temizleyemiyordu bile. Ama bununla resmen diş fırçası dediğin nasıl olurmuş? Tekrar anladım.☺ Dişlerime ve diş etlerime zarar vermeden çok güzel temizliyor. Şuan için Farmasi Eurofresh Aloe Veralı Diş Macunuyla birlikte kullanıyorum. İnceleme yazısı için TIK TIK…

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın