Farmasi Ekstra Yumuşak Dudak Kalemi

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Bugün dudak kalemleri serime son eklenen Farmasi Ekstra Yumuşak Dudak Kaleminden bahsedeceğim. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-ekstra-yumusak-waterproof-dudak-kalemi-01

Ruj kullanırken dudak kalemi olmadan asla ruj süremeyenlerdenim. Kesinlikle dudak çizgimi belirlemeliyim. Onun hizasından rujlarımı sürmeye başlamalıyım. O yüzden dudak kalemleri makyajlarımın vazgeçilmez parçalarından.

farmasi-ekstra-yumusak-dudak-kalemi

Farmasi’nin ekstra yumuşak suya dayanıklı dudak kalemlerinden de uzunca bir zamandır almak istiyordum fakat katalog fiyatlarıyla genelde 33 – 35 TL gibi fiyatta oluyorlardı. Bu ay üyelere özel şans broşürümüzde sadece 10 TL’ye düşünce bende hemen aldım tabii ki. Birçok farklı seçeneği olan bu ekstra yumuşak dudak kalemlerinin ben 01 numarasını aldım.

farmasi-suyadayanikli-dudak-kalemi-01farmasi-ekstra-yumusak-dudak-kalemi-01

Dudak kaleminin dudaklarımda ve elimin üzerindeki duruşu bu şekilde. Tam bir nude diyebiliriz.☺♥ Evet sürümü çok kolay. Hemencecik sürülüyor fakat yapısı çok yumuşak olduğu için çabuk bitecek gibi duruyor. Hele de benim gibi bazı zamanlar dudak kalemlerini ruj olarak bile kullanıyorsanız sürerken bol kepçe davranmamak gerekiyor. Bu arada yapısı mat. Kalıcılığı iyi.

farmasi-dudakkalemifarmasi-waterproof-dudak-kalemi-01

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın