Farmasi Dudak Parlatıcısı – 06

Herkese merhaba güzel ailem. Farmasi’nin yeni çıkan bir ürünü olur da ben denemezsem olur mu hiç? Asssla olmaz!☺ Birde bu ruj olursa hiç duramam. Farmasi High Shine Dudak Parlatıcıları geçtiğimiz birkaç ay öncesinde satışa çıktı. Seride toplamda 6 farklı renk bulunuyor. Ben daha önce bu seriden sadece “01” numarayı aldım. Detaylı inceleme yazısını okumak için TIK TIK… Son siparişimde de bugün anlatacağım “06” numarasını aldım.

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-dudak-parlaticisi

Farmasi Dudak Parlatıcısı 06 Numaranın ismi “Tile Red.” Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-dudak-parlaticisi-06farmasi-dudak-parlaticisi-06-tile-red

Ruj sünger aplikatöre sahip. TİLE RED; sıcak bir kiremit tonu diyebiliriz. Ben özellikle geçtiğimiz yaz likit mat rujlardan uzaklaşıp hep gloss ve lipstick tarzında rujlar kullanmıştım. Bu sebepten baştan anlaşacağımız belliydi. Ama yinede beklediğimden yapısı çok daha iyi çıktı. Kesinlikle dudaklarımda ağırlık yapmıyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor. Saçlarım dudaklarıma yapışıp oradan yanaklarıma ruj bulaşma durumu olmuyor. Kadifemsi hoş bir formülasyona sahip. Ben ciddi anlamda çok sevdim. Glosslara nazaran kalıcılığı da çok başarılı. Birşeyler yiyip içince tazelemek gerekiyor. Ben çok sevdim favorim artık!♥

farmasi-dudak-parlaticisi-06-numarafarmasi-dudakparlaticisi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın