Farmasi Dudak Parlatıcısı – 01

Merhaba güzel ailem. Farmasi’nin yeni çıkan bir ürünü olur da ben denemezsem olur mu hiç? Asssla olmaz!☺ Birde bu ruj olursa hiç duramam. Farmasi High Shine Dudak Parlatıcıları bu ay itibari ile satışa çıktı. Seride toplamda 6 farklı renk bulunuyor. Ben şuan için sadece bir tane aldım ama zamanla sanırım hepsini deneyeceğim.

farmasi-dudak-parlatıcısı

Ben bu serideki “01 Numaralı Dusty Rose” rengini aldım. Katalogdaki renkler gerçeğine kıyasla biraz farklı olduğu için diğerlerinden hemen alamadım ama biraz zaman geçtikten sonra netten swatch araştırdıktan sonra diğerlerini de muhakkak alacağım.☺ Hmm şimdi sizde benim sayemde gerçek rengini görebiliyorsunuz. Hadi bakalım iyisiniz.☺

farmasi-dudak-parlaticisi-dusty-rosefarmasi-dudak-parlaticisi-01-dusty-rose

Ruj sünger aplikatöre sahip. Dusty Rose; ismi gibi gül kurusu tonlarında bir ruj. Ben özellikle bu yaz likit mat rujlardan uzaklaşıp hep gloss ve lipstick tarzında rujlar kullanmıştım. Bu sebepten baştan anlaşacağımız belliydi. Ama yinede beklediğimden yapısı çok daha iyi çıktı. Kesinlikle dudaklarımda ağırlık yapmıyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor. Saçlarım dudaklarıma yapışıp oradan yanaklarıma ruj bulaşma durumu olmuyor. Kadifemsi hoş bir formülasyona sahip. Ben ciddi anlamda çok sevdim. Glosslara nazaran kalıcılığı da çok başarılı. Birşeyler yiyip içince hemen silinmiyor. Favorim artık!♥ İlk fırsatta hemen yedeklemeyi düşünüyorum.

farmasi-parlaticifarmasi-dudak-parlaticiFARMASİ-DUDAK-PARLATİCİSİfarmasi-dudak-parlaticisi-no-01

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın