Farmasi Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı Şampuan

farmasi-sarimsakli-sampuan-sacmaskesi-sacyagi

Merhaba güzel ailem. Saçlarımda mevsim değişiliği nedeniyle kısa bir süre önce saç dökülmesi problemi yaşamıştım. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı Şampuan alacaktım ki o an elimde yine Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çörek Otu Yağı Şampuanı olduğu için ilk olarak onu kullanmaya başlamıştım. Yazısını okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Sonrasında ise Sarımsaklı serinin hepsini birden sipariş verdim. İlk olarak da Şampuanının yorumuyla başlamak istedim. Hadi o zaman inceleyelim.

Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar 🙂

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

drcevdettuna-sarimsakli-sampuandrcevdettuna-vitalizing-sarimsakli-sampuan

Farmasi Sarımsaklı Şampuanın 225 ml ve 500 ml olmak üzere iki boyutu mevcut. Ben set halinde alırken sette küçük boyu olduğu için bunu almıştım. Fakat bu hafta vereceğim siparişte indirimde olduğu için büyük boyunu da alacağım. ☺

Öncelikle Sarımsağın saça faydalarından bahsedelim;

•Saç dökülmesini ciddi oranda azaltıyor.
•Eğer saçlarınız genetik olarak dökülmüyorsa, çevresel faktörlerden dolayı, yani saç derinizde olan hassaslaşmadan ve rahatsızlıktan dolayı dökülüyorsa, sarımsak bu dökülmeyi kısa sürede gözle görülür şekilde iyi azaltıyor.
•Saçta artış sağlıyor.
•Saç dökülmesini önlediği gibi yeni saçların çıkmasını da hızlandırıyor. Aynı zamanda saçları kalınlaştırıp daha hacimli görünmesine de yardımcı oluyor. Bir yandan da saça parlaklık kazandırıyor. Bu yüzden de saçın kalitesi yükseliyor; saçlar daha dolgun, parlak ve sağlıklı oluyor.
•Sarımsak kepek problemini bitiriyor. Direkt olarak saç derisine işlediğinden dolayı saç derisini güçlendiriyor. Bu yüzden kepeğe karşı da en etkili sonuçları veriyor.

farmasi-drcevdettuna-sarimsakli-sampuanfarmasi-sarimsak-sampuanifarmasi-sarimsak-sampuani

Koparak Dökülmeye Eğilimli ve Zayıf Saçlar İçin Dökülme Karşıtı Sarımsaklı Şampuanın yapısı oldukça yoğun. İsminden korkup sarımsak koktuğunu düşünmeyin. Güzel, hafif bir kokusu var. Ben kokusunu beğeniyorum.

farmasi-sarimsakli-sampuan

Farmasi Sarımsaklı Şampuanı kullandıktan sonraki süreçte gözlemlerime gelecek olursak;

  • Saçlarımı güzel temizliyor. Yağlı saç tiplerine sahip olanlar sevecektir diye düşünüyorum.
  • Bu şampuanın saçlarımı güçlendirdiğini,
  • Saçlarımdaki dökülme oranının azaldığını gözlemledim.
  • Aynı zamanda çörek otlu şampuandan sonra bunu da kullanınca saçlarımın normale göre daha hızlı uzadığını fark ettim. Yani açıkçası bu değişimi şampuanlarıma bağlıyorum. Bundan sonra sürekli alacağım şampuanlar arasında bu ikisi.
  • Severek kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim.

farmasi-sarimsakli-sac-serisi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

2 comments

  1. Peki genetik ise dökülen saç geri çıkmaz mı

    1. kayınbabamın başında saç yoktu bildiğiniz keldi. şuan saçları çıkıyor bu şampuan sayesinde:)

Bir cevap yazın