Farmasi Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı Saç Maskesi

farmasi-sarimsakli-sampuan-sacmaskesi-sacyagi

Herkese merhaba. Saçlarımda mevsim değişiliği nedeniyle kısa bir süre önce saç dökülmesi problemi yaşadığım için Farmasi Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı Saç Bakım Serisini almıştım. Her biri hakkında detaylı yorum yapabilmek için inceleme yazılarını tek tek yazmak istedim. Hatta dün Farmasi Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı Şampuanın inceleme yazısını yazdım. Okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Bugünkü konuğumuz ise Farmasi Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı Saç Maskesi.

dr-cevdet-tuna-sarimsakli-sac-maskesifarmasi-sarimsakli-sac-maskesi

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı Saç Maskesi

500 ml’lik devasa kavanozda. Kapağında koruma jelatininin olması çok iyi. Kullanmadan önce ürünün ağzının açık olmaması güven veriyor. Yoğun bir formülü var. Kokusu ise çok güzel.♥

Birde vaatlerine bakacak olursak;

  • Sarımsak ve Capixyl içeriği ile, dökülmeye eğilimli zayıf saçları güçlendirir.
  • Hafif ve yağlılık bırakmayan formülü ile, aynı zamanda eşsiz bir bakım sağlar.

Kullanımı : Şampuanlama sonrasında ıslak saç uçlarına uygulayın, 2-3 dakika bekletin ve iyice durulayın.

farmasi-drcevdettuna-sarimsak-maskesifarmasi-sarimsakli-sac-bakim-maskesifarmasi-sac-maskesi

Farmasi Sarımsaklı Saç Maskesini kullandıktan sonraki süreçte gözlemlerime gelecek olursak;

  • Saçlarımı kısa bir süre boyattığım için herhangi bir saç bakımı ürünü olmadan tarayabilmem mümkün olmuyor. Sarımsaklı saç maskesi saçlarımı yumuşacık yapıyor. Bu anlamda çok faydasını gördüm.
  • Özellikle saçlarımın uçları kırılmaya çok eğilimli olduğu için bu seriyi kullanırken herhangi bir kopma vs durumu yaşamadığım için de bu saç maskesinin saçlarımı güçlendirdiğini de düşünüyorum.
  • Saçlarımdaki dökülme oranının azaldığını gözlemledim.
  • Tekrar alıp kullanacağım nadir ürünler arasında artık.♥

farmasi-sarimsakli-sac-serisi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Silikon içerdiği için saç diplerine uygulamayacağım, dolayısıyla dökülme/uzatma kısmını çok anlayamayacağım bir maskeymiş ama saç uçlarını sarıp daha pürüzsüz göstereceğini düşünüyorum ben de 🙂 Aklımda olsun! Çok sevgiler!

    1. Aynı şekilde saç boylarıma uyguluyorum. fakat seri halinde kullandığım için ben dökülme-uzatma konusunda bayağı gözlemlerim oldu. Sevgiler♥

Bir cevap yazın