Farmasi Dr. Cevdet Tuna Sarımsak Yağı

Farmasi‘nin Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı Saç Bakım Serisini en son set halinde almıştım. Şampuanını ve saç maskesini daha erken yorumladım fakat yağının etkisini hemen gözlemlemek mümkün olmadığı için en sona kaldı kendisi.☺

farmasi-sarimsakli-sampuan-sacmaskesi-sacyagi

Son zamanlarda da bu saç bakım yağı hakkında da üyecanlarım özellikle yorumlarımı bekliyorken onları da bekletmek istemedim. ♥ Dr. Cevdet Tuna Sarımsak Yağı; sarımsak yağı içeren formülün yanısıra ayçiçek yağı, tatlı badem yağı ve E vitamini de içeriyor. Amacı ise; saç derisinin ve koparak dökülmeye eğilimli zayıf saç uçlarının canlandırılmasına yardımcı olmak.

drcevdettuna-sarimsak-yagifarmasi-sarimsak-yagi

Nasıl Kullanıyorum?

Ürün 30 ml’lik şişede olduğu için, saçlarımda uzun olduğundan dolayı hemen bitmemesi için açıkçası ben tüm saçlarımda kullanamadım. Zaten tüm saçlarımda kullanmaya kalksaydım sadece bir kullanımımda bitecekti ve yorum yapamayacaktım. O yüzden ben bu yağı sadece saç diplerimde kullandım.

Saç diplerime, özel damlalıklı kapağı sayesinde ürünü sıkıyorum ve masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. En az 2 saat bekletip saçlarımı yıkıyorum. Kullanım talimatı benim kullandığım şekilde değil. Siz bana uymak istemiyorsanız şişenin kutusunda yazan talimata uyabilirsiniz. Ben doğal saç maskelerimi en az 2 saat bekletmeyi seviyorum. Vaktim varsa saatlerce kalıyor hatta.

farmasi-sarimsak-sac-bakim-yagisarimsak-yagi

Ben yıllardır saçlarımda doğal yağlar kullanırım. Saçlarına bakım yapmak ve benden tavsiye isteyen herkese de doğal yağları öneririm. Bu sebepten doğal yağlara ilgim çok fazla. Kısa bir süre içinde bunların etkisini görmeyi beklemeyin. Uzun vadelerde her zaman bakım yapmanız gerekiyor.

Farmasi Sarımsak Yağını diğer ürünleriyle birlikte kullandığımdan dolayı, son zamanlarda mevsimsel geçişten dolayı saçlarımda dökülme oranının azaldığını gözlemledim.

Ve bunları kullanmaya başlamadan 1 ay kadar önce saçlarıma ombre yaptırtmıştım ve yıpranmasından çok korkuyordum. Bu set sayesinde (özellikle saç uçlarımın kırılmamasından anlıyorum.) saçlarım hala güçlü. O yüzden artık daimi favorilerim arasındalar.

drcevdettuna-sarimsakli-sac-bakim-yagifarmasi-sarimsakli-sac-serisi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın