Farmasi Dr. Cevdet Tuna Mineralli Yüz Spreyi

Herkese merhaba. Farmasi ne zaman yeni bir ürün çıkarsa hemen itinayla denerim. Çünkü kalp FARMASİ.♥ Dr. Cevdet Tuna Mineralli Yüz Spreyi ise firmanın ürün skalasına son aylarda eklediği yeni ürünlerden biri. Aslında iki ay kadar önce almış olsam da yorumlama zamanı nihayet geldi. ☺

farmasi-dr-cevdet-tuna-mineralli-yuz-spreyi

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Mineralli Yüz Spreyi

200 ml’lik sprey formda bir şişeye sahip ambalaj tasarımında. İlk gördüğümde 200 ml olduğuna inanamamıştım. Devasa bir boyuta sahip çünkü. Öyle çantaya at çık tarzında bir boyutu yok.☺ Böylesi beni daha çok sevindirdi.☺♥ Su gibi hafif bir yapısı var. Bu spreyi günün her saatinde ferahlamak istediğiniz her an kullanabilirsiniz.

dr-cevdet-tuna-mineralli-yuz-spreyifarmasi-mineralli-yuz-spreyi

Ben bu mineralli spreyi;

  • Gün içerisinde cildimi ferahlatmak, aynı zamanda nemlendirmek istediğim zamanlarda,
  • Makyaj yapmadan önce, makyajın cildime iyi oturması için,
  • Yaz aylarında boğucu sıcaklardan ferahlamak istediğim zamanlarda,
  • Spor öncesi ve sonrasında yine cildimi ferahlatmak için,
  • Maske yaptığım zaman, maske sonrası yüzümdeki gerginliği almak ve cildimi nemlendirmek için,
  • Kısacası her ihtiyaç duyduğum anda kullanıyorum. Ve çok memnunum.

dr-cevdet-tuna--mineralli-yuz-spreyimineralli-yuz-spreyimineralli-sprey

Denemek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Ekim ayı itibariyle ürün son kez katalogda satışta. Koşun koşun alın.☺Gerçekten sizde en az benim kadar çok seveceksiniz.

dr-cevdet-tuna

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

2 comments

  1. Sanırım bu benim kullandığım ürünün ambalajı değişmiş versiyonu, ben de çok beğenmiştim. Son kez katalogda olmasına üzüldüm, neden güzel ürünlerin üretimini durdururlar ki? :/

    1. bu yazıyı yazarken aynı şeyi bende bunu sorgulayıp durdum. Gerçekten çok güzel bir ürün…

Bir cevap yazın