Farmasi Dr. Cevdet Tuna Koku Önleyici Ayak Spreyi

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Uzunca bir aradan sonra nihayet yeniden buradayım. 🙂Bugün neredeyse bitirmeye yaklaştığımız, eşimin kullandığı Farmasi Dr. Cevdet Tuna Koku Önleyici Ayak Spreyinden bahsedeceğim. Yazımı detaylandırmadan önce;

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-ayak-spreyi

Eşim gün boyu işte olduğundan sürekli ayakkabı giymek zorunda olduğu için haliyle ayak kokusu oluyordu. Bende denemesi için kendisine bu ayak spreyini getirttim. Dr. Cevdet Tuna ayak serisinde birçok ürün var. Bir sonraki deneyeceğimiz ürün ise kesinlikle ayak peelingi.
Bu spreyin yoğun naneli / mentollü bir kokusu var. Haliyle sonradan sıksanız bile kokudan eser kalmıyor. Fakat eşim işe gitmeden ayaklarına ve ayakkabısına sıkarak kullandı. Şuan kendisine sorduğumda da “Güzeldi, memnun kaldım.” cevabını aldım. Blog yazmak için ne kadar yeterli bir cevap oysa değil mi? 🙂 Neyse ki sizde anladınız. Teşekkürler. 🙂

farmasi-koku-onleyici-ayak-spreyi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın