Farmasi Dr. Cevdet Tuna El Temizleme Jeli

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Ülkece içinde bulunduğumuz Corona Virüs salgınından dolayı evlerimize bolca kolonya, dezenfektan ürünleri almayı ihtimal etmedik umarım. Ben aslında vakalar yükselene kadar rahattım. Yani zaten bebeğimden dolayı yaklaşık 2 aydır evden doğru dürüst çıkmıyordum ama eve dezenfektan ürünler alma, makarna, bulgur stoklama işini yapmamıştım. 🙂 Fakat son birkaç gündür durum iyice ciddileşince bizde birkaç kolonya, dezenfektan ürünleri aldık. Birde Farmasi el temizleme jeli çıkarınca hemen sipariş verdim. Zaten salgın olmasaydı da çantama atmak için almayı düşünüyordum. Dışarıya çıktığımda kızıma dokunmadan önce hep kolonya kullanıyordum. Birde dezenfektan alacaktım. Hızlanmış oldu. Keşke böyle bir hastalık olmasaydı…

farmasi-el-dezenfektani

Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak benimle iletişime geçip;

Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 🙂

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

dr-cevdet-tuna-el-dezenfektanı

Farmasi Dr. Cevdet Tuna El Temizleme Jeli

75 ml’lik bir tüpte bulunuyor. Aşağıdaki görselde de göreceğiniz üzere yapısı oldukça akışkan. Ellerin üzerinde kayıp gidiyor ve hemen emiliyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor. Ve cilt yüzeyini anında temizliyor.

Üyelere özel %40 indirimli aldığımız için çok uygun bir fiyata geliyor. Ben bu yüzden 4 tane aldım şimdiden. Zaten bu virüs olayı olmasaydı yine alacaktım. Dışarıya çıktığım zamanlarda bebeğime temas etmeden önce kolonya kullanıyordum. Birde dezenfektan alacaktım. Kendi markamızın bu ürünü çıkarması da iyi oldu. Herkese tavsiye ederim.

farmasi-dezenfektanel-dezenfektani

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Buradaki yazıma numaranızı bırakırsanız sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın