Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Yüz Temizleme Toniği

Bugün Karma & Yağlı, Sivilcelenmeye meyilli ciltler için kullanabileceğiniz, hemde temiz içerikli çok güzel bir tonik önerisi ile geldim. Bahsettiğim ürün; Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Yüz Temizleme Toniği.

Farmasi-DrCevdetTuna-cayagaci-Yuz-Temizleme-Tonigi

Bundan önce yine Farmasi’nin Salatalık & Aloe Vera içeren Toniğini kullanıyordum. Onu gerçekten çok severek kullanıyordum. Satışı kaldırılınca çok üzüldüm. Yine de okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Fakat yine övgüsünü gerek blogger arkadaşlarımdan gerekse üyecanlarımdan çok duyduğum için Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Yüz Temizleme Toniğini denemek istedim.

farmasi-cay-agaci-tonik

Çay ağacı antiseptik özelliği ile bilinen aktif sivilcelere iyileştirme ve sivilceleri söndürme özelliği ile bilinen bir bitki. Bu sebepten, gerek Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Sabunu, gerek  Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Toniği, Yüz Kremi sivilceli ciltlere çok iyi geliyor. Ve kullanan herkes memnun.

farmasi-cay-agacitonik

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Yüz Temizleme Toniği

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cilde parlatmadan doğal bir matlık verir. Makyaj kalıntılarını temizler. İçeriğindeki Çay Ağacı Yağı ile cildinizi derinlemesine arındırır ve tazeler.

Ben toniği genelde makyajımı tamamen temizledikten sonra, gün içerisinde cilt temizliği yaptıktan yada maske, peeling sonrası pamuğa döküp dairesel hareketlerle uyguluyorum.

dr-cevdet-tuna-cay-agaci-tonik

  • Makyajımı temizleme jelleri ile çıkardıktan sonra, peeling dahi yapsam sonrasında çay ağacı temizleme toniği kullanınca pamuğun üzerinde tüm kalıntılarının çıktığını görüyorum.
  • Yüzümde mat ve kadifemsi bir his bırakıyor.
  • Aynı zamanda gözenekleri sıkılaştırma etkisinin de olduğunu düşünüyorum.
  • Çay ağacı kokusunu da sevdiğim için cildimde bıraktığı ferahlığa bayılıyorum desem yeridir.
  • Bunların dışında aktif sivilcelere tampon hareketlerle uygulandığı zaman sivilceleri söndürmeye de yardımcı oluyor. Büyük ve ağrılı sivilceler üzerine uyguladığımda iltihap kurutucu etkisinden dolayı ağrısını alıyor.
  • Ben şimdiden yedeklemeyi düşünüyorum. Karma & Yağlı ciltlere gözüm kapalı öneriyorum!♥

farmasi-cay-agaci-yuztemizleme-tonigi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın