Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı

Merhaba sevgili ailem. Zaman zaman çıkan ağrılı sivilcelerime bir çözüm bulmam gerekiyordu. Özellikle instagram, snapchat de dahil olmak üzere bloğumu açtığım ilk günden itibaren sivilceler için ürün önerisi isteyen takipçilerim de oldukça fazla olduğu için kesin sonuç vermeyen ürünleri tavsiye etmek istemiyordum. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Sos Serumu hakkında bayağı övgü dolu blog yazıları okuyunca bende hemen denemek istedim…

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

Ürün incelemesine başlamadan önce belirtmem gereken bir nokta var. Bana Farmasi ürünlerini nereden temin edebiliriz diye soruyordunuz ya ? Artık temin edebileceğiniz kişi bizzat benim. ☻♥ Herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

farmasi-dr-cevdet-tuna-cay-agaci-sos-serum

Öncelikle “Çay ağacı yağı nedir, ne işe yarar, hangi durumlarda kullanılır?” bundan bahsedelim.

Farmasi Çay Ağacı Yağı

Saf Çay Ağacı Yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi kurutmadan lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Sivilce üzerine uygulandığında sivilcenin daha hızlı kaybolmasını sağlar ve yeniden oluşmasını engeller. Tüm vücut için kullanımı uygundur.

cay-agaci-serumu

Ürün 10 ml’lik damlalıklı bir başlığa sahip şişede bulunuyor. Her kullanımda çok az bir miktar yeterli olduğu için uzun süre boyunca kullanabiliyoruz. Şişenin başlığından dolayı sorunlu bölgeye direkt olarak uygulama yapmak yerine kulak pamuğuna döküp yada işaret parmağıma döküp uygulayacağım bölgeye lokal olarak uyguluyorum.

farmasi-cay-agaci-serumufarmasi-cay-agaci-sos-serum

Farmasi Çay Ağacı Yağı hakkında benim gözlemlerim neler oldu?

  • Aktif sivilcelerimin üzerine gece yatmadan önce uyguladığımda ertesi gün sivilcelerimi kurutuyor. Özellikle bu sivilceler ağrılı ve büyük sivilceler ise şişkinliğini azaltması, ağrısını alması, aynı zamanda kurutmasının bayağı faydasını görüyorum.
  • Düzenli olarak uçuk problemi yaşayan biri olduğum için uçuklarımın üzerine uyguladığımda da bir gün içerisinde virüsleri öldürüyor ve uçuğun hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlıyor.
  • Ağız ve diş sağlığına katkıları uçukla sınırlı kalmayan çay ağacı yağı, diş eti iltihaplanmalarına, ağız içinde oluşan iltihaplı yaralara da iyi geliyor.
  • Şampuanınızın içerisin 10 damla kadar damlattığınızda saç derisinde oluşan yaralar, kuruluk ve ona bağlı olarak oluşan kepek sorununun çözümünde de önemli roller oynayan çay ağacı yağı, saç sağlığına da destek oluyor.
  • Çay ağacı yağı ayakların en büyük sorunlarından olan mantar problemine de çare oluyor.
  • Tırnak batması gibi ciddi rahatsızlıklar nedeniyle oluşan iltihaplanmalara karşı olumlu etkileri oluyor.
  • Cilt hastalıklarından siğillere karşı kullanıldığında olumlu etkiler gösteren bu bitkisel yağ, siğillerin yayılmasını önlemekle kalmıyor, aynı zamanda hızlıca iyileşmelerinde de önemli rol oynuyor.
  • Tüm bu bakteri, mantar ve virüs karşıtı özellikleriyle çay ağacı yağı, evde kullanabileceğiniz en doğal dezenfektanlar arasında sayılıyor, temizliğin bir numaralı isimlerinden oluyor.
  • Çok severek kullanıyorum, herkese de gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

dr-cevdet-tuna-cay-agaci-serumu

Siz Çay Ağacı Yağı mucizesinden yaralanıyor musunuz? Yararlanıyorsanız hangi problemlerde kullandınız? Aşağıya yorum olarak bırakırsanız sevinirim.

Yazımın başında da söylediğim gibi, Farmasi ürünlerinizi Makyajdiyaristore hesabımdan benimle iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

Tekrar görüşmek üzere…♥

Bir cevap yazın