Farmasi Dr. Cevdet Tuna Biberli Masaj Jeli

Merhaba sevgili ailem. Yine birgün yorumlarıma Farmasi ürünleriyle devam ediyoruz. Şaşırmadınız değil mi? Eee artık alışmanız lazım. Ben Farmasi’nin denediğim herbir ürününe hayran oldukça skalalarında denemediğim ürünü kalmayacak. ☺ Yazımın sonunda yine bir hatırlatma yapacağım ama baştan söyleyeyim Farmasi ürün siparişleri ve üyelik için tabii ki beni buluyorsunuz. ☺♥ MAKYAJDİYARİSTORE sayfama TIK TIK…

Gelelim bugünkü misafirimize; Dr. Cevdet Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli. Tabii hemen incelemeye başlayabiliriz…

farmasi-dr-cevdet-tuna-biberli-masaj-jeli

Farmasi Biberli Masaj Jeli Ne İşe Yarar?

 • Yorgunluk hissinize anında rahatlık verir. Uzun, yorucu ve strestli bir gün sonunda, kırmızı biber, zencefil, ısırgan otu ve mentol ile zenginleştirilmiş bu mucizevi karışım, bedeninizi ve ruhunuzu yatıştırır.
 • Kolay emilimi ile cildinize eşsiz bir masaj keyfi yaşatır.
 • İçeriğindeki zencefil cildin nem dengesini düzenlerken, ısırgan otu cildin mineral ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.
 • Baş, boyun ve omuz masajı, özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkilidir.
 • Eklem bölgelerinde rahatlık verir.
 • Cilde canlılık ve ferahlık katar.
 • Farmasi Nutri-Fiber Gıda Takviyesi + Alkali Su + Biberli Masaj Jeli beraber kullanıldığında zayıflamaya da yardımcı olur.

farmasi-biberli-masaj-jelibiberli-masaj-jeli

Nasıl Kullanılır?

Vücudunuzun bel, sırt ve boyun bölgelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanılabilir.

Yapısının yoğun göründüğüne bakmayın. Aslında oldukça seyrek, cilde temasından itibaren su gibi akışkan bir yapıya sahip. Mentol kokusu zaten baştan rahatlatacağının sinyallerini veriyor. Biz bu masaj jelini eşimle birlikte kullanıyoruz.

 • Boyun tutulmasında oldukça etkili olan biberli masaj jelini boyun bölgesine masaj yaparak sürüyoruz. İhtiyaç halinde birkaç defa daha sürerek faydasını daha çabuk görüyoruz.
 • Gün içinde fazla çalışıp, fazla yürüdüysek eğer kısaca çok yorgun olduğumuz zamanlarda ayak altlarımıza sürüp rahatlıyoruz.
 •  Bileğim motosiklet sürerken incitmiştim. Hala hafif ağrısını çekiyordum. Onun için kullandığımda da ağrımı azalttı.
 • Bazen baş ağrılarım olduğunda şakaklarıma sürüp masaj yapıyorum. Gayet iyi geliyor.
 • Biz çok seviyoruz.♥

dr-cevdet-tuna-biberli-masaj-jelibiberli-balsamdr-cevdet-tuna-iki-kat-etkili-biberli-masaj-jeli

Eğer sizde Farmasi Masaj Jellerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın