Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Tonik

Merhaba güzel okuyucularım. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Seri geçtiğimiz ay yenilenen formülüyle çok daha güçlü bir şekilde geldi. Seri çıkar çıkmaz bende çok merak ettiğim için hemen ayın başında tüm ürünleri siparişini vermiştim. Bugünde serinin 3. adımı olan; Aydınlatıcı Tonikten bahsedeceğim. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥  

farmasi-aydinlatici-tonik

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Tonik

Cildin nemi daha fazla tutmasına, yardımcı olmayı ve cildi tazelemeyi, nazik formülü ile cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

Ürün 225 ml’lik şişede. Aynı zamanda temiz hafif bir kokuya sahip.

Kullanımı : Pamuğa yeterli miktarda alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulamanız gerekiyor.

farmasi-aydinlatici-tonik-white-correctfarmasi-dr-cevdet-tuna-aydinlatici-tonik

  • Ben bu toniği cildimi peelingledikten sonra gözeneklerim açıkken kullanmayı tercih ediyorum. Günlük olarak tonik kullanmadığım için haftada 2/3 kez kullanıyorum sadece.
  • Cildimi germiyor, kurutmuyor. Bu sebepten tüm cilt tiplerine uygun olduğunu düşünüyorum.
  • Açık konuşmak gerekirse ürünü çok düzenli kullanmadığım için şöyle etkisini gördüm böyle etkisini gördüm diyemeyeceğim ama kullandığım zaman cildimde bıraktığı o ferah ve pürüzsüz hissi seviyorum.

farmasi-white-correct-tonik

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın