Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı

Merhaba güzel okuyucularım. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Seri geçtiğimiz ay yenilenen formülüyle çok daha güçlü bir şekilde geldi. Seri çıkar çıkmaz bende çok merak ettiğim için hemen ayın başında tüm ürünleri siparişini vermiştim. Bugünde seriden en çok sevdiğim ürün olan; Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Göz Balmından bahsedeceğim. Yazımı detaylandırmadan önce;

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

farmasi-dr-cevdet-tuna-aydinlatici-goz-balmi

Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı; kum zambağı ve yosun özü içeren bir formüle sahip. 15 ml’lik bir boyutta. Küçük gibi görünse de göz çevresine oldukça az miktarda ürün uygulamak yeterli olduğu için uzun bir süre kullanım için bize eşlik ediyor.

  • Uzun süreli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaya,
  • Göz çevresindeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümde azalma sağlamayı yardımcı olmayı vaat ediyor.

farmasi-aydinlatici-goz-balmi

Kullanımı : Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanımı öneriliyor. Fakat ben gündüz rutini olarak pek de dikkat etmediğim için ürünü sadece geceleri göz çevreme masaj yapar hareketlerle uyguladım.

farmasi-goz-balmi

  • Kremin yoğun bir yapısı var. Benim egzamalı göz çevremde genelde göz kremleri egzamamı tetikler, göz kapağım kaşınır ve şişer. Fakat bu balmda ve Farmasi’nin tüm göz kremlerinde kesinlikle böyle bir problem yaşamıyorum. Ve bu problemi yaşamadığım için iyiki varsın Farmasi diyorum her defasında.♥
  • Benim göz çevremde genetik renk eşitsizlikleri mevcut. Bilinçli bir kullanıcı olduğum için de şimdiye kadar bunları geçirmek için herhangi bir ürün almadım. Çünkü kozmetik nevii bir ürün tıbbi bir müdahale olmadan (ışık dolgusu vs.) genetik olan göz çevresindeki koyu halkalar için çözümü olmaz. Bu göz balmında ise göz çevremdeki renk eşitsizliklerinde değişiklik göremedim fakat göz çevreme aydınlık bir görünüm katıyor. Mesela bunu ilk sürdüğümde de, sabah kalktığımda da göz çevremde aydınlık bir görünüm oluyor.
  • Göz çevremi iyi bir şekilde nemlendiriyor. Bu sayede ileride oluşabilecek ince çizgi oluşumunu da engelliyor.
  • Göz çevrenizdeki renk eşitsizlikleriniz genetik değilse uykusuzluktan, yorgunluktan oluşan halkalara iyi gelir.
  • Ben gerçekten bu göz balmından çok memnun kaldım.
  • Denemek isteyen herkese de tavsiye ederim.♥

farmasi-morluklar-icin-goz-kremi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

1 comment

  1. Bu kremi kullandım göz cevremde kızarıklık ve şişkinlik oldu hiç memnun değilim

Bir cevap yazın