Farmasi Dr. Cevdet Tuna At Kestanesi Jeli

Merhaba sevgili ailem. Farmasi danışmanlığına başladığım ilk günden itibaren dikkatimi çeken ürünlerden biri de Dr. Cevdet Tuna At Kestanesi Jeli‘ydi. Faydaları hakkında o kadar çok övgü dolu sözler duyup, okumuştum ki dayanamayıp bende denemeye karar verdim. Farmasi ürünleri için Makyajdiyaristore hesabımdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Öncelikle bu At kestanesi jeli ne işe yarar? Faydaları nelerdir? Bunlardan bahsedelim…

farmasi-dr-cevdet-tuna-at-kestanesi-jeli

Dr. Cevdet Tuna At Kestanesi Jeli

 • İlk sırada,at kestanesinin kırışıklık giderici özelliğinden söz etmek gerekir. Günümüzde birçok botox etkisi yapan krem, vücut bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda at kestanesi bulunuyor.
 • Sırt, Boyun, Eklem, Burkulma, İncinme, Bel, Fıtığı, Romatizma, Migren gibi baş ağrıları da dahil olmak üzere Farmasi At Kestanesi bütün ağrılarda etkili.
 • Aescin ile kılcal damarları güçlendirerek varis ve vücuttaki şişlikler üzerinde etki sağlamaya yardımcı oluyor.
 • Ateş düşürücü etkisi de mevcut.
 • Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor, yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor. Bu özellikler at kestanesinin damar büzücü etkisinin olduğundan kaynaklanıyor.
 • At kestanesi ekstraktı, sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı oluyor.
 • Arnika ve Biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor ve besliyor. Sırt, boyun, kol ve bacaklarınıza masaj yaparak uygulayın.
 • Kan dolaşımını güçlendiriyor.
 • Arnika bitkisi cilde yoğun iyileşme ve hücre yenilenmesi sağlıyor. Cilde sağlıklı bir görünüm sağlıyor.
 • İltihap kurutucı etkisi de olduğu için vücudun tüm organlarında meydana gelen iltihapları kurutuyor.
 • Soğuk algınlığına ve nefes darlığına iyi geliyor.

farmasi-at-kestanesi-jeli

Dr. Cevdet Tuna At Kestanesi Jelinin iki farklı seçeneği bulunuyor. Biri “normal olanı” birde görsellerde gördüğünüz üzere bendekinden yani “iki kat etkili olan”. Aralarındaki farkın; iki kat etkili olan diğerine nazaran biraz daha yoğun yapıda ve bir tık daha etkisi var diye biliyorum. Farmasi at kestanesi jellerinin birçok boyutu da var. Ben ilk olarak 125 ml’lik tüpte küçük olan boyutunu denemek istedim. Çok memnun kaldığım için evimin daimi üyesi olacak. Bittikçe alacağım.

dr-cevdet-tuna-at-kestanesi-jeli

At kestanesi jeli; yeşil renkte ve yoğun bir yapıya sahip. Mentollü bir kokusu var. Şahsen ben bu kokuyu çok seviyorum. İlk sürüldüğünde ferah bir his veriyor. Sonrasında sürdüğümüz bölge karıncalanmaya başlıyor. Ben bu şekilde hissedince jelin işe yaradığını anlıyorum. Ara sıra sırtımda sızı şeklinde olan ağrılarım için masaj yaparak uyguluyorum. Yaklaşık 5-10 dakika içerisinde ağrımı kesiyor. Bazen başımız ağrıdığında jelden biraz alıp şakaklarımıza uyguluyoruz. Bacak, boyun vs gibi kısacası her ağrımızda ağrı kesici kullanmak yerine içerisinde TRİKLOSAN, PARABEN, PARAFİN İÇERMEYEN bu bitkisel jeli kullanmayı tercih ediyorum.

farmasi-atkestanesijelifarmasi-at-kestanesi

Bence Farmasi At Kestanesi Jelinin her evde bulunması gerekiyor. Ben bittikçe alıp, evimden eksik etmeyi düşünmüyorum açıkçası.

Sizde Farmasi At Kestanesi Jeli yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Sevgilerimle…♥

 

Bir cevap yazın