Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aqua Göz Kremi

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Bugün cilt bakım rutinime yeni eklenen bir üyeyle tanıştıracağım sizi. Hoş tabii siz başlıktan da anladınız ama ben yinede söylemek istiyorum; Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aqua Göz Kremi. Aqua serisi biliyorsunuzdur ki Farmasi’nin yeni ürünleri arasında. E tabii Farmasi’ye yeni üyeler eklenir de ben almaz mıyım? Hemen hemen tüm ürünlerini denemiş ve bloğunu yazmış biri olarak bunu da elbette çok merak ettim.

farmasi-aqua-goz-kremi

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-dr-cevdet-tuna-aqua-goz-kremi-

Öncelikle Farmasi Aqua Serisinden biraz bahsetmek istiyorum.

Farmasi Dr. C. Tuna Aqua SerisiGünlük Nem Serisi
Farmasi Dr. C. Tuna Aqua Serisi şehir hayatının bir parçası olarak her gün maruz kaldığımız hava, su kirliliği, yoğun ve stresli geçen yorucu günler cilde zarar verebilir. Cilt yavaş yavaş daha kuru ve nemsiz hissedilir, esnekliğini ve sıkılığını kaybeder; kuruluktan kaynaklanan çizgiler ortaya çıkar. Dr. C. Tuna Aqua günlük bakım serisi işte tam da bu ihtiyaç için özel olarak geliştirildi.

Deniz Suyu Kompleksi
Yüksek mineral kalitesine sahip doğal kaynak suyudur.
Cildin beslenmesine ve mineral dengesinin sağlanmasına katkıda bulunur.
Göz çevresindeki yorgun görünüm ile savaşıp daha aydınlık ve canlı bir görünüm verir.

* Deniz suyu Kompleksi sadece Göz kreminde bulunmaktadır.

Hyalüronik Asit
Ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilen Hiyalüronik Asit içeriği ile nemi ciltte hapsetmeye yardımcı olur.
Güçlü nemlendirme aktifleri sayesinde, cildi gün boyu nemlendirerek, kuruluktan kaynaklanan çizgi görünümünün pürüzsüzleşmesine destek olur.

Amino Asit Kompleksi
Amino asit aslında vücudumuzdaki proteinlerin meydana getirdiği yapı taşları olarak bilinirler.
Aminoasitler, cildin yenilenmesine destek olarak, ciltteki ince kırışıkların daha az belirgin olmasında yardımcı olur.
Cildin elastik dokusunu iyileştirmeyi destekleyerek, daha sıkı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.

farmasi-goz-kremi

Göz kreminin içeriğini merak edenler için de şuracığa bir görsel iliştiriyorum.

dr-cevdet-tuna-aqua-goz-kremi

Günlük bakım rituelinizin son ama belki de en önemli adımı göz kremi kullanmak… Göz bölgesini çevreleyen 22 kas daimi olarak hareket halindedir. Bu hareketin mümkün olması için göz çevresi oldukça ince yapıdadır. Bu da bu bölgeyi hassas kılar. Yaşlanma belirtilerinin ve yorgunluğun ilk belli olduğu, kurumaya meyilli göz çevremiz özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Ben de bu yüzden bu adımı ihmal etmemeye çalışanlardanım. Ve hatta dikkat ettiğim bir diğer şey de makyaja başlamadan bolca göz çevremi nemlendirmek olur. Yani sadece cilt bakımı yaparken değil makyaj yaparken de eksik etmem göz kremlerimi.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aqua Göz Kremi Kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere yüzük parmağınıza yeterli miktarda ürünü alarak göz çevrenize 4-5 nokta halinde yerleştirin, dairesel haraketlerle nazikçe uygulayın.

dr-cevdet-tuna-aqua-goz-kremi-

Dr. C. Tuna Aqua Göz Kremi  20 ml’lik bir tüpte bulunuyor. Normal göz kremleri genelde 5 ml yada 15 ml olurken Farmasi bu seride bayağı cömert davranmış. Fiyat da uygun. E ne yapalım teşekkürler canım. 🙂

Yorumlarıma gelecek olursak;

  • Günün yorgunluğunu uzaklaştırıp göz altımın daha canlı ve dolgun gözükmesine yardımcı oluyor. Şöyle nasıl desem sürdüğüm zaman göz çevrem ışıl ışıl ışıldıyor.
  • Göz çevresindeki nem kaybına iyi geliyor. Bolca nemlendiriyor. Böylece göz çevremde dinlenmiş görünüm sunar.
  • Düzenli kullanımda göz çevresinde sıkı bir görünüm elde etmemize destek oluyor.
  • Benim göz çevremde kozmetiğe bağlı egzamalar var. Belirli dönemlerde geçer. Bazı kozmetik ürünlerine tepki gösterip yine çıkar. Fakat bu göz kremi göz çevremde herhangi bir irite problemine yol açmadı.
  • Ben çok çok memnun kaldım.

farmasi-dr-cevdet-tuna-aqua-goz-kremifarmasi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın