Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli

Herkese merhaba. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli Farmasi’den kullandığım 75984. ürün olarak kayıtlara geçti. ☺ Farmasi Müdürü oluşum ve bunun yanısıra kozmetik ve cilt bakımına düşkünlüğüm, aynı zamanda Farmasi ürünlerini hayranlıkla kullanmam nedeniyle her defasında farklı ürünlerini denemeyi çok seviyorum. Bu yüz temizleme jelini ise bir üyemden duyduğum övgü dolu sözler üzerine aldım. Kendisi her defasında yüzünün fotoğrafını atıp, “Yüzümün böyle parlamasını Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeline borçluyum.” demesiyle daha fazla dayanamayıp bende aldım. Hatta ailece aldık.☺

farmasi-aktif-karbon-yuz-temizleme-jeli

Tüm cilt tiplerine ve tüm yaş gruplarına uygun Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Serisi gözeneklerin içerisinde biriken ölü hücreleri,  siyah noktaları, toksinleri ve kirleri yok etmek için geliştirilmiştir. 

Bu seride Yüz Yıkama Jeli, Aktif Karbon Maskesi Öncesi Serum, Aktif Karbon Siyah Maske ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik olmak üzere 4 farklı ürün bulunuyor.

Kız kardeşim bu seri toplu olarak indirime girdiği sıralarda hepsini birlikte almıştı. Bende o dönem almadığıma pişman olmuştum.☺ Çünkü seri olarak üyelik indirimimizle birlikte gayet uygun bir fiyata denk geliyordu. Neyse zamanla bende hepsini deneyeceğim.

dr-cevdet-tuna-aktif-karbon-yuz-temizleme-jeli

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli

150 ml’lik bir tüpte bulunuyor. Aktif karbon içeriği nedeniyle siyah renkte ve yoğun bir yapıya sahip. Ben genelde duştan çıkmadan önce gözeneklerim iyice açılmışken yüzüme masaj yapar hareketlerle uygulayıp. Su ile duruluyorum.

drcevdettuna-aktif-karbon-yuz-temizleme-jeli

Sonrasında cildime güzel bir aydınlık veriyor. Sağlıklı, aydınlık bir görünüm katıyor cilde. Yüzümü temizlerken cildimi kurutmaması, fazla sebumu alması nedeniyle de oldukça sevdim. Hatta şuan eşim de kullanıyor. O da çok beğendi. Siyah noktalar konusuna gelecek olursak cildi derinlemesine temizlediği için oluşumunu da azaltmaya yardımcı oluyor. Artık bizim favori cilt bakım ürünlerimizden oldu.♥

farmasi-yuz-temizleme-jelifarmasi-aktif-karbon-temizleme-jeli

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın