Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Tonik Sprey

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Farmasi koleksiyonuma son katılan ürünlerden bir tanesi de Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Tonik Sprey oldu. Age Reversist serisinden hemen hemen tüm ürünlerini kullandım böylelikle. Bu tonik spreyi de oldukça merak ediyordum ki aklımda kalacağına yanımda kalsın dedim ve aldım gitti. 🙂

Age Reversist serisine ait diğer yazdığım inceleme yazılarımı da okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Şuan bu linki verirken kullandığım diğer ürünleri yazmadığımı fark ettim. Mesela serinin peelingini. Hemen kısa zamanda onu da yazacağım.

DR-CEVDET-TUNA-AGE-REVERSİST-SPREY

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

FARMASİ-AGE-REVERSİST-SPREY

100 ml’lik cam şişede bulunan Farmasi Age Reversist Tonik Sprey serinin diğer ürünleri gibi gold ve şık detaylara sahip. Sprey formda bir kapağı bulunuyor. Ürünü yüze fıstlayarak kullanıyorsunuz. İçeriğinden ve yorumlarımdan bahsetmeden önce kullanımına değinmek istiyorum.

Günde iki kez, sabah ve akşam, (cildi temizledikten sonra) ikinci Adım olarak uygulayın. Kullanmadan önce çalkalayın. Gözlerinizi kapatın ve temizlenmiş yüzünüzün her tarafına uygulayın.♥

Bu fotoğrafla da içeriğini inceleyebilirsiniz.

FARMASİ-DR-CEVDET-TUNA-AGE-REVERSİST-SPREY

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Zamanı Tersine Çeviren Formülüyle Kırışıklık Karşıtı Olan Bu Seri “ECOCERT SERTİFİKASI” almış bir seridir.

ECOCERT sertifikası, ciddi firmaların ve tüketicilerin talep kuyrukları oluşturduğu, uzun bir prosedürden sonra verilen; kâğıdından şişesine kadar çevreye karşı saygılı tutumuyla titiz, ideolojik bir bakış noktasındadır.

ECOCERT, sertifikası olmak isteyen bir organik kozmetik şu kuralları yerine getirmek zorunda. Yani Ecocert standardı şöyle belirlemiştir:

1-  En az % 95 bitkisel ve doğal maddeden oluşmalı.

2-“Negatif” listesine dâhil olmayan sentetik maddeler  %5 ile sınırlı olmalı.

Yani görüyoruz ki; Farmasi bu seriyle gayet temiz içerikli ve gönül rahatllığıyla kullanacağımız ürünler üretmiş. Yine yeniden teşekkürler FARMASİ.♥

FARMASİ-TONİK-SPREY

  • Makyajımı temizledikten sonra kullandıysam makyaj kalıntılarını ve ciltteki kiri nazikçe temizliyor.
  • Organik Cadı Fındığı suyu sayesinde, cildin ışıltısını açığa çıkarmaya ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor ve  ipeksi bir cilt hissi bırakıyor. İlk kullanımımda dahi şöyle bir aynaya baktığımda cildimdeki ışıltıyı gözle görülür şekilde fark ettim.
  • Yüksek mineral içeriğine sahip Kırmızı Alg Özü ve deniz suyu ile zenginleştirilmiş bu tonik cildimi beslerken, organik Papatya suyu ile cildi nemlendirip yatıştırıyor.
  • Bunların yanısıra gün içerisinde cildimi ferahlatmak istediğim zamanlarda bile hemen yüzüme fıstlıyorum.
  • Ayrıca makyaj öncesinde kullandığımda makyajın cildime daha iyi oturduğunu hissediyorum.

FARMASİ-DR-CEVDET-TUNA-AGE-REVERSİST-TONİK-SPREY

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

 

Bir cevap yazın