Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Göz Kremi

Merhaba sevgili ailem. Gün geçmiyor ki ben göz kremlerimi bitirip yenisini alayım. ☺ Şaka bir yana göz kremleri konusunda fazla takıntılıyım. Göz kapaklarımda egzama olduğu ve göz çevremin kuru kalmasını istemediğim için göz kremleri cilt bakımımın vazgeçilmez cilt bakım ürünlerinden. Farmasi danışmanlığına başladıktan sonra Dr. Cevdet Tuna Age Reversist  serisinin ilk çıktığı günden itibaren katıldığım Farmasi toplantılarında uygulamalı işlemlerdeki etkisini görünce Age Reversist benim gözümde devleşti diyebilirim. ♥ Bende hemen aynı serinin Göz Kremini denemek istedim. Şimdi hemen incelemeye başlamak istiyorum…

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-age-reversist-goz-kremi

Ecocert ( %95 bitkisel ve doğal maddeden oluşan ve içerisinde zararlı maddeler bulunmayan) Sertifikalı Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Göz Kremi;

 • Yorgunluk belirtileriyle savaşır.
 • Çevresel strest faktörlerine karşı korur.
 • Göz çevresinde ince ve görünmez bir yapı oluşturur.
 • Göz altı torbalarının, ince çizgi görünümünün ve kırışıkların azalmasına yardımcı olur.
 • Göz çevresine daha genç bir görünüm kazandırır.

dr-cevdet-tuna-goz-kremi

Rose gold ve beyaz renkli şık bir ambalaj tasarımında olan göz kremi 15 ml’lik tüpte. Kapağı açmadan önce kapak üstünde koruma ambalajı da vardı. Koruma ambalajı olan ürünleri ilk ben açtığım zaman daha çok gönül rahatlığıyla kullanıyorum resmen. Göz kreminin yapısı yumuşacık, pamuk gibi.

2 mercimek büyüklüğünde göz kremi tek bir göz çevrem için yeterli oluyor. Kremi göz altlarıma yerleştirdikten sonra yüzük parmaklarımla kaz ayaklarımda dahil olmak üzere tüm göz çevreme hassas hareketlerle masaj yaparak yayıyorum.

farmasi-gozkremifarmasi-drcevdettuna-goz-kremi

 • Göz çevremi kuru hissettiğim anlarda dahil olmak üzere genelde geceleri ve makyaja başlamadan önce kullanmayı tercih ediyorum.
 • Özellikle makyaj öncesi kullandığımda göz makyajım daha güzel oturuyor.
 • Sürdükten 1/2 dakika sonra emiliyor. Ağır yada yağlı bir his bırakmıyor.
 • Yumuşacık yapısıyla göz çevremi bolca nemlendiriyor. Gece kullandıktan sonra sabah parmaklarımla göz çevremi kontrol ettiğimde o pamuğumsu yüzeyi hissedebiliyorum.
 • Benim egzama sorunu olan göz kapaklarımda egzamamı kesinlikle tetiklemiyor.! Bu konu benim için çok önemli. Şimdiye kadar o kadar pahalı markaların göz kremlerini denemiş ve sonucunda neredeyse hemen hemen hepsinin egzamamı tetiklediğini gözlemleyen biri olarak bu göz kremi benden kesinlikle 10 üzerinden 10 tam puan aldı.
 • Ve küçük bir dipnot; göz kremlerini kırışıklıklarınız oluştuktan sonra değil özellikle oluşmadan önce kullanmanızı tavsiye ederim.

farmasi-agereversist-gozkremifarmasi-drcevdettuna-goz-kremi

Eğer sizde Farmasi Dr. Cevdet Tuna Göz Kremi yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın