Farmasi Deeplook Eyeliner

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Bugün benim güzel eyelinerımdan bahsedeceğim.☺ Gerçekten şimdiye kadar “Neden almakta bu kadar geç kalmışım?” dedirtiyor bana her kullanışımda. Bahsettiğim ürün başlıktan ve fotoğraflardan anlayacağınız üzere; Farmasi Deeplook Eyeliner. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-deeplook-eyeliner

Farmasi Deeplook Eyeliner; incecik kıl bir fırçaya sahip. Aslında göz makyakjlarımda sürekli eyeliner çeken biri olsam da genelde daha kullanışlı ve daha pratik olan diplinerları tercih ederdim. Bu tarz eyelinerın fırçası daha ince olduğu için göze alamıyordum çekemem diye ama çok yanılmışım.

farmasi-eyelinerfarmasi-deeplook-eyeliner-

Simsiyah ve yapısı çok güzel. Sürdükten saniyeler sonra hemen matlaşıyor. Yalnız bu tarz sıvı eyelinerları sürerken dikkatli olmak gerekiyor. Hemen göz kapaklarını kırpıştırdığınız an göz çevresine bulaşabilir. O yüzden sürer sürmez birkaç saniye matlaşmasını beklemek gerekiyor.

farmasi-eyeliner-

Elimin üzerinde ve gözlerimde duruşu bu şekilde. Ne zaman fotoğraf çekmeye kalksam Ankara’nın havası kapanıyor ve havanın azizliğine uğruyorum. Fotoğraflar karanlık olsa da yinede yansıtmışım en azından neyse.☺ Kalıcılığı falan da harika. Gün içerisinde akma, bulaşma yapmıyor. Ben çıkarana kadar sabit duruyor. Çok seviyorum ve en kısa zamanda yedeklemeyi düşünüyorum.

farmasi-deeplookfarmasi-eyeliner-deeplookfarmasi-deeplook-dipliner

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın