Farmasi Çörek Otu Yağı Şampuanı

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Geçtiğimiz aylarda saç dökülme problemi yaşadım. Her zaman saç bakımı yapan ve hatta saç bakımımı asla ihmal etmeyen biri olarak bu durum beni üzdü. Hemen elimde bulunan Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çörek Otu Yağı Şampuanı kullanmaya başladım. Bakalım bu süreçte neler oldu?☺

Yazımı detaylandırmadan önce ufak bir not; Farmasi ürün siparişi ve üyeliği için güvenilir bir sayfa arıyorsanız tam olarak DOĞRU ADRESTESİNİZ.☺ Yazımın sonuna bırakacağım linklerden bana ulaşabilirsiniz. 

HADİ ÜRÜNÜ İNCELEMEYE BAŞLAYALIM…

farmasi-corek-otlu-sampuan

Öncelikle belirtmeliyim ki; aslında Farmasi’de saç dökülme problemi için Sarımsak Şampuanı kullanılıyor. Fakat benim elimde o an Çörek Otu Yağı Şampuanı bulunduğu, aynı zamanda çörek otu yağının saçları besleme etkisinin de olduğunu da bildiğim için denemek istedim. 

dr-cevdet-tuna-corek-otlu-sampuan

Farmasi Çörek Otu Yağı Şampuanının 225 ml ve 500 ml’lik olmak üzere iki farklı boyutu var. Bendeki ise 225 ml’lik olan küçük boyutu.

Vaatlerine bakacak olursak;

  • Çörek Otu ile yoğunlaştırılmış formülü sayesinde kurumuş saç uçlarınıza parlaklık verir.
  • Vitamin ile mineraller ile saçları yumuşatarak, saçlarınızı beslemeye yardımcı olur.

dr-cevdet-tuna-sampuan

Görsellerden anlayacağınız üzere şampuanın yapısı biraz yoğun. Adı gibi bildiğiniz çörek otu kokuyor.☺Fakat saçları yıkadıktan sonra üzerine bakım yağları vs sürdüğüm için çörek otu kokmadı hiç saçım. Gerçi koksa da benim için hiç problem olmazdı. Güzel geliyor bana.☺

farmasi-corek-otlu-sampuan-yorumlari

Bu şampuanı kullanırken birde saç kremi olarak yine Farmasi Naturelle Zeytinyağlı Saç Kremini kullandım. Yazısını şurada bulabilirsiniz. Bu ikisini birlikte kullandığım için mi ? Yoksa çörek otu yağı şampuanın etkisi mi tam olarak anlayamasam da saç dökülmem azaldı. Yine de çörek otu yağı şampuanın daha fazla etkisi olduğunu düşünüyorum. Sırf bu sebepten bile tekrar alıp, kullanacağım. Saçlarımı yumuşatma etkisini de sevdim.

dr-cevdet-tuna-corekotlu-sampuan

Bu arada benim saç dökülme problemimin mevsim değişikliğinden olduğunu düşünüyorum. Eğer siz ciddi bir saç dökülme problemi yaşıyorsanız öncelikle tavsiyem; bir doktora görünmeniz olacaktır. Onun dışında sağlık probleminiz yoksa “İÇERİSİNDE ZARARLI MADDELER BARINDIRMAYAN FARMASİ ÜRÜNLERİNİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KULLANABİLİRSİNİZ.”

NOT: BEN HER ZAMAN SAÇ KREMLERİNİ SAÇ DİPLERİME DEĞİRMEDEN KULLANIRIM. 

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın