Farmasi Coctail Parfüm

Merhaba güzel ailem. Farmasi‘den koleksiyonuma eklediğim son parfüm “Coctail” oldu.☺ O kadar zarif bir koku ki. Kokusunu kokladığım andan itibaren hemen “Benim olmalısın.” dedim.♥☺

farmasi-coctail-parfum-

Farmasi Coctail Parfüm

Üst notalarında; Doğal ve ahenkli içerikler Şeftali, Mandalina, Frezya,
Kalp notasında; Menekşe ve Gül,
Dip notalarında; odunsu kokuların sıcaklığı, Misk ve Vanilya bulunuyor.

farmasi-coctail-parfum

Bu koku aşkı dolu dolu yaşamaktan korkmayan, cesur kadınlar için yapılmış adeta.♥ Kokusu tam anlamıyla beni benden alıyor. Hem çiçeksi hem ferah. Son zamanlarda ağır kokular kullanamıyorum. O kadar çok ağır kokulardan hoşlanan biri olarak nedense başıma ağrılar giriyor o tarz parfümlerde. Fakat bu parfüm öyle bayıcı kokulardan değil. Ben çok seviyorum.

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın