Farmasi Çikolata ve Portakal Sabunu

Merhaba sevgili ailem. Çikolata canavarları burada mı ? ☺Peki turunçgil ailesinden portakal sevenlerden misiniz? O zaman hazır olun mis kokulu bir sabun bugün bloğumun konuğu.☺♥ Bahsettiğim ürün; Farmasi Çikolata ve Portakal Sabunu. 

farmasi-cikolata-ve-portakal-sabunu

FARMASİ DOĞAL ÇİKOLATA VE PORTAKAL SABUNU

Çikolata ve Portakal Özlerinin rahatlatıcı uyumuyla cildinizde hoş bir koku bırakıyor ve cildinizi narince temizliyor. Yoğun köpüklü, tazeleyici bu sabun cildinizi temizlerken yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakıyor.

KULLANIMI

İhtiyaç duyduğunuz her zaman, isterseniz her sabah-akşam cilt temizliğinizde yada duşta vücut bakımı için dahi kullanabilirsiniz. Cildinizi kurutmadan ferah, yumuşacık bir his ve temizlik isteyenler için Farmasi Çikolata ve Potakal Sabunu ideal bir seçenek.

farmasi-cikolata-portakalli-sabun

Aynı zamanda bu sabun migren ağrılarına da iyi geliyor. Migren ağrısı yaşayan kişiler yastık kılıflarının içerisine Çikolata ve Portakal Sabununu koyduklarında ağrılarının azaldığını söylüyorlar.

farmasi-cikolatali-sabun

Eğer sizde Farmasi Çikolata ve Poratakal Sabunu yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥

Hoşçakalın…♥

 

Bir cevap yazın