Farmasi Cheer Parfüm

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Parfüm aşığı ayrıca Farmasi parfümlerinin neredeyse hemen hemen hepsini kullanmış biri olarak yeni çıkan parfümlerinden Cheer Parfümü de denemesem olmazdı. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-cheer-parfum

Farmasi Cheer Edp Kadın Parfümü

  • Üst notalarında : Bergamot, Mandalina, geyfurt,
  • Orta Notalarında : Gül, Yasemin, Ylang Ylang,
  • Dip notalarında : Vetiver, Beyaz Misk, Vanilya bulunuyor.

farmasi-cheer-kadin-parfum

Parfümün şişesi çok zarif değil mi sizce de ? 50 ml’lik yuvarlak, cam ve ince narin bir şişe tasarımına sahip. Lise zamanlarımda ne kadar ağır parfümler seviyorsam şimdilerde ise daha hafif, çiçeksi kokulardan hoşlanıyorum. Bu parfümde onlardan biri.

cheer-edp

Kalbindeki çiçeklerin enerjisi, turunç meyvelerinin ferahlığı ve huzur veren miskle yaratılan bu parfüm, komplike ama bir o kadar da yalın bir duruşa sahip, oryantal / çiçeksi bir parfüm diyebiliriz. Oldukça çekici aynı zamanda kalıcı. Ben çok sevdim!♥

farmasi-cheer-kadin-parfumu

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın