Farmasi Çay Ağacı Yağı Balmı

Merhaba güzel ailem. Bugün yine benim caaanım Farmasi ürünlerimden birini daha inceleyeceğiz. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-cay-agaci-yagi-balmi

Bundan 2-3 ay kadar önce Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Yağı Balmını almıştım. Aslında almak için özel bir sebebimiz yoktu. O sıralarda Çay Ağacı serisindeki ürünlerden kullanmaya başlayıp, çok memnun kalınca birde bunu deneyelim deyip aldık.☺

farmasi-cayagaci-yagi-balmi

Ürün konsantre olup, 15 ml’lik metal bir kavanoz içerisinde.

Faydalarına yakından bakacak olursak;

  • Cildi yatıştırır. Koruyucu bir bariyer oluşturur.
  • Dudaklarda, tırnak diplerindeki iltihaplarda, yüzde, mantalarda, uçuklarda, yanıklarda kullanılabilir.
  • Kokusu ile böcek ve sinekleri uzak tutar.
  • Kesiklerin iyileşme sürecini hızlandırır.
  • Böcek sokmalarına iyi gelir.

farmasi-cayagaci-balmidrcevdettuna-cay-agaci-balmidrcevdettuna-cay-agaci-yagi-balmi

Yoğun bir yapıya sahip. Parmağımı balma dokundurduğum anda parmak ısımla yağ formuna dönüşüyor. Kış mevsiminde olduğumuz için ben genelde dudak kuruluğum için nemlendirici olarak kullanıyorum. Dirseklerdeki kuruluğa da iyi geliyor. Bunun haricinde ellerimde egzama olduğundan dolayı çoğu zaman nemlendirici olarak da kullanmayı tercih ediyorum. Ailece Farmasi aşığı olduğumuz için yengem de yeğenlerime; çocuklar sokakta oynarken düştükleri zaman vs. dizlerindeki kesiklerin, yaraların üzerine sürüyormuş. Anında etki gösteriyormuş. Şu aralar da Sezer’in (eşimin) tırnak batması için kullanmayı düşünüyoruz.

cay-agaci-balmi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz MAKYAJ.DİYARİ  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın